Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » S. O. S. helyhiány miatt...

Timee93 kérdése:

S. O. S. helyhiány miatt visszautasitottak a kislanyunkat, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kislanyunk 2019.01.27.en tolti be a 3. Életévét. Vedonenink mondta ebben az evben aprilisban irasauk be, ez megtortent. Majd jottek ovonenik hoztak miket viszunk, utanna jottek hoztak az ertesitot hogy 2018/2019 tanevre felvettek a gyereket. Kaptunk eretitot elmentunk tegnap a szuloira majd ott szembesultunk vele, a korbe adott listan nem szerepel a kislanyunk. Kerdeztem az ovonenit hogy mi nem vagyunk a listan ilyenkor most ez mit jelent.


Allitolag kuldtek ki postan egy levelet ami tartalmazza hogy varolistasak lettunk /ezt nem kaptuk meg/


Az ovono azt mondta hogy januarba ha betolti akkor ha naluk valahogy szabadul fel hely akkor feltudjak venni vagy a 3 masik tag ovodaba valamelyikbe.


Ilyenkor mit lehet tenni?


Masik 3ba nem akarom hogy jarjon. Hova tudom akkor vinni? Vagy kinel lehet ilyenkor valamit intezni?


Videken lakunk kornyezo telepuleseken is mindenhol helyhiany van :/


2018. szept. 7. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egyedül öltözik, eszik fürdik, a senkit nem érdekel, a törvény alapján jövő szeptembertől kötelesek felvenni, addig nem. Írasd be családi napköziben ha akarod, vagy fogadj bébiszittert, mást nem tudsz csinálni.
2018. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ertem hogy csak jovore mehetne, de akkor mert adtak ertesitot hogy 2018-2019es tanevre felvettek. ???


Mindegy koszonom a valaszokat hetfon felhivom oket ujra rakerdezek mindenre.



Sajnos szemelyesen nem igazan lehetett a vezeto ovonovel veszelni.


Aztan majd kitalaljuk hogy tovabb.

2018. szept. 7. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!