Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vissza lehet vonni az óvodai...

Vissza lehet vonni az óvodai beiratást ha a gyerek még nincs 3 éves?

Figyelt kérdés
Történt hogy az Én fiam még csak okt végén lesz 3 éves,de a beiratást áprilisban postázták,mondván ovi kötelesek lettünk.Ő még csak éppen hogy szoba tiszta,beszélni nem is tud.Borzalmas az oviba járás,minden reggel bújik az ágy alá,ha indulni kellene,oviban egész nap sír.Látom,hogy Ő még erre nem áll készen,teljesen megváltozott a viselkedése:de nem tudom mit tegyek mert csak kb 1 hete tudtam meg,hogy nem is lett volna kötelező a kora miatt a beiratás.A jegyzőhöz hiába megyek be,ha az óvonők véleménye az,hogy érett rá,így nem adnak szünetet.Mit tegyek??Segítsetek.

2018. szept. 26. 09:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 olyan gyerek volt a csoportban, aki már nem is jár oviba, mert csak jövőre lesz kötelező neki. Az egyiket az anyukája vette ki néhány nap után. A másikra az óvónő mondta, hogy nem oviérett, maradjon otthon még anyukával (aki nemrég szült, úgyhogy amúgy is otthon van). Bár utóbbi esetben nem tudom, hogy mennyire lehetett igaz... Vagy csak úgy gondolták, egy gonddal kevesebb..

Szóval úgy gondolom, hogy azért szólsz az oviban, hogy akkor holnaptól nem viszed, és ennyi. Jövőre meg úgyis muszáj

2018. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
mi lett azota veled,sé agyerkeddel?
2021. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!