Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bántja a gyereket az óvónő....

Alexa890610 kérdése:

Bántja a gyereket az óvónő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiam kis csoportos.

Már az első 2-3 hét után panaszkodott az egyik óvónőre,mert az állítólag a fejére csapott.

Szembesítettem őket, a gyerek továbbra is állította, hogy bántotta az óvónő.

Végül kimagyarázta azzal, hogy miközben terelgeti be az udvarról őket, közben a fejüket megfogja és valószínűleg ezt értette félre a gyerek.

A fiam nem szerette meg ezt az óvónőt azóta sem.

Mindenki mást szeret és soha nem panaszkodik rájuk.

Erről a nőről viszont mindig azt mondja, hogy rossz és bántja őket.

A mai napon, amikor mentem érte az oviba, azzal fogadott a gyerek, hogy ez az óvónő megszorongatta két kézzel a nyakát.

Mindezt azért mert mondta, hogy menjen pisilni és ő lassúlkodott.

Miközben pisilt, hátulról megszorongatta a nyakát.

Többször kikérdeztem, hátha valamit félreértett, de nem.

Ugyanúgy meséli el mindig a történteket és azt mondja fájt neki.

Kértem, hogy mutassa meg rajtam hogyan történt és bizony szorította a nyakamat rendesen.

Már nem volt ott az óvónő, amikor mentem a gyerekért.

Hétfőn mindenképpen szembesíteni fogom a gyereket vele, ráadásul a vezető óvónő jelenlétében.

Nemtudom, hogy ezek után hagyjam-e itt a gyereket vagy vigyem másik oviba.

Szeret ide járni, vannak barátai is.

Viszont félek, hogy az óvónő kifogja közösíteni a gyereket, miután hétfőn előveszem őt.

Mit tegyek?



2019. febr. 22. 23:21
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
72%
Tudom régi kérdés. De mi történt? Mi lett a vége? Engem is bántottak még óvodás koromban mert bepisiltem. Nem engedtek be az udvarról. Ja és a r@k egye le a fejét aki gyermeket bántalmaz! 22/F
2020. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!