Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Wellness hétvége nem túlzás...

Wellness hétvége nem túlzás az óvónőnek búcsúajándéknak?

Figyelt kérdés

Jelenleg középsősek a gyerekek, és az egyik óvónéni nyugdíjba megy év végén. Volt ötlet hagyományos ajándékról (csoportspecifikus tányér, plusz virág, vagy ajándékutalvány stb.), kb 15 ezer Ft értékben. Az egyik szülő bedobta h vegyen a csoport wellness hétvégét neki, de abból nem érdemes gagyit, tehát legalább 60 ezer Ft-os kellene, plusz benzinkártya 10 ezer, hogy el is jussanak odáig és ne saját pénzből kelljen. De ekkor megszavaztuk h a többség a tárgyi ajándékot akarja.

Voltak itt pletykák h lehet h nem is szeret utazni, de ekkor vki megkérdezte a másik óvónőt, és szerinte jobban örülne az utazásnak, mint a tányérnak...

Amit el is hiszek, de nem hiszem h 70 ezer Ft-os búcsúajándékot kellene adni, és h a csoportnak kéne wellness hétvégére küldenie az óvónőt. 22-en vagyunk egyébként, van 1-2 elég jómódú szülő. Most emiatt lehet h mégis az utazás lesz.

Ráadásul ha idén ilyen ajándékot veszünk, akkor majd ballagáskor is hasonló kaliberűt kéne adni a másik két óvónőnek... szóval nem tudom, a nagyobbik lányomnál nem volt ilyen gond, ott a fő ajándék a gyerekek rajzaiból összeállított emlékkönyv volt, aminek nagyon örültek az óvónők.

Mit gondoltok, nem túlzó ez az ajándék/összeg?



2019. febr. 23. 09:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
...és te az egyik ovis szülője vagy, vagy esetleg kolléga?
2019. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit talan túlzó de nem lehetne hogy beszalljanak a kolleganok is vagy masik csoport? Ugy mar nem lenne az.
2019. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Rongyrázás. Ráadásul már egyszer leszavaztátok, téma lezárva.

Senki sem képes szólni a szervezkedőknek, hogy ennyit nem akar/tud erre költeni, van jobb helye a pénznek?

2019. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván az anyagi helyzetedtől függ, hogy te hogy látod. Én nem sajnálnék 3182 Ft-ot attól, aki 2 évig nevelte a gyerekemet.
2019. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

De. Főleg amit írsz, hogy innentől ez lesz a "szint".

Esetleg egy páros színházjegyre nem gondoltatok?

Az is klassz, annak is örülnek, nálunk az lett végül ballagáskor. Több értelmét láttuk mint a 10. tányér, bögre, kép kombónak.

Az óvónők dadusok fizetése nagyon alacsony, nem hiszem hogy színházba is havonta eljutnak...

A wellness ilyen szempontból jó ötlet amúgy , hiszen valószínű oda se megy minden hétvégén az óvónő, de az üzemanyag kártyát nem értem, én azt nem vennék azért.

2019. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szülő vagyok.

Most azért jött fel újra a téma mert állítólag a többi óvónő szerint jobban örülne az utazásnak, meg van olyan szülő aki azt jobban támogatná (?), én nem értem az egészet.

Az nem merült fel h mások beszálljanak az ötletbe.

2019. febr. 23. 09:48
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Jobban örülne...jó hát nyilván...de szerintem akkor is túlzó 70 ezer ft...ha majd ballagáskor két óvónőnek esetleg dadusoknak is azt vesztek, mert jobban örülnének, az mennyi lesz? 2-3-4 szer 70 ezer? :(
2019. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Egyertelmu, mindenki jobban örülne egy utazásnak, mint egy kacatnak - mert a tányér az bizony kacat. De minek kellett megkérdezni? Túlzó, igen, nem kell ilyen értékű ajándékot adni
2019. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

3 napos wellness Karoson, reggelivel, fürdővel volt 14900 anyunak :)


De van ennyiért Leányfalun, van Szegeden, szóval a 60+10 sok.


Ettől függetlenül biztosan nem ezt adnám.

2019. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is túlzás. Főleg, hogy akkor még az üzemanyagot is nektek kéne állni. Bakker, ha ilyet kapna, akkor oldja már meg legalább az odajutást! Ha meg wellness, akkor legyen mondjuk egy max 30-40 ezer közti ajándékutalvány, a többi részét pótolja ki, vagy menjen csak 1 éjszakára. Ok, hogy nyugdíjba megy, de a ti gyerekeitekkel ugyanúgy 2 évet volt (még csak nem is 3-at), mint az előző csoportjaival, gondolom onnan sem utazást kapott. Nem kellett volna egyébként belevonni ebbe a kollégáit. Tudom, nem te voltál. Én a helyedben mégnézném, mennyibe fájna az a tányér vagy mi, és közölném, hogy ennyit vagyok hajlandó beleadni, és jövőre is erre számítanak, mert nem fogok tízezreket költeni. Aki meg azt szeretne adni, az pótolja ki!
2019. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!