Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Négy éves a fiam és minden...

Négy éves a fiam és minden nap mondja óvodából hazajövet, hogy bántja egy kisfiú. Szólnátok az óvónőnek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2019. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindennap mondja, és te eddig nem tettél semmit a saját gyerekedért?!
2019. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen ezt a minden napot nem sok időre értem, olyan, egy hete mondta először, ez négy alkalom , ugyanis nem jár minden nap (Külföldön élünk itt nincs minden nap ingyenes óvoda ).
2019. máj. 24. 14:20
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Szólnék. De nem cirkuszt csapva, felelősségre vonva az óvónőt meg fenyegetni a másik fiú szüleit, ahogyan egypár szülő akarná megoldani. Hanem megkérném az óvónőt szépen, hogy most figyeljen oda rájuk kicsit jobban.
2019. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

En szoltam ilyenert, mondtak, h jobban figyelik, de egyszeruen sose lattak magat az esemenyt, csak a karmolasnyomok maradtak a fiamon...

Kicsit kezd is elegem lenni ebbol... Most is van rajta karmolasnyom...

2019. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most vittem az óvodába, mondta , hogy szerinte megint megkarmolja majd ez a kisfiú a lábát. Majd megemlítem ha megyek érte.
2019. máj. 24. 14:58
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Én annakidején mondtam a fiamnsk hogy szoljon.Az óvónők magasrol lesz...ták.Elegem lett és én szoltam,még mkndig semmi.Kérdeztem a fiam kik bánják,ő megmutatta!Jol hrlyre tettem a két gyereket és onnantól kezdve rá se mertek nézni!
2019. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Ja,meg kell keresni azt a kis szemétládát,és jól helyre tenni !
2019. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Képzeld igen.Ha a nyomi óvónők leszarják.Egy gyerek pl.az általánosba lelökött a lépcsőn egy másikat,pusztán szórakozásbol és a mentő vitte el.Igen is lehetnek nagyobb bajok és köszönöm azt senkk kedvéért nem vártam meg
2019. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Semmiképp sem szabad sosem az ilyen dolgokat annyiban hagyni, hiszen ezek a sérülések mind-mind örökre maradandóak is lehetnek mind testileg láthatóan, mind lelkileg! Az óvodai közösségi életbe sem a harapási nyomok sem a karmolási nyomok nem férnek bele!! Nálunk annak idején már az első ilyen komolyabb karmolásnál, szépen meg vártam másnap délután az érintett problémás gyerek szülőjét, valamint a saját gyerekét és felelősségre vontam! Azzal érveltem, hogy remélem nem akarja megvárni, amíg én is hasonló viselkedésre buzdítom az én gyerekemet az övével szemben, és hasonló sérülésekkel tér haza! Természetesen elértem amit akartam! Bocsánatot kértek és másnaptól már szinte "barátok" voltak! A legfontosabb, hogy mindig álljunk ki az igazunkért, és gyermekeinkért!! :-) Természetesen nagyon fontos dolog az is, hogy tisztában legyünk saját gyermekünk viselkedésével is, hiszen ha olykor ő maga a kezdeményező, akkor őt is helyre kell tennünk!! ;-)
2019. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!