Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi a véleményetek a védőnőnk...

Mi a véleményetek a védőnőnk javaslatáról? Rosszevő gyerekről van szó.

Figyelt kérdés

3 éves kisfiam pékárun, sült krumplin és néhány gyümölcsön kívül nem fogad el semmit.

A védőnőnk javaslatát kezdtem el követni (2 kemény napja) és érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.

Kap napi 1 deci Kinderglück vaspótlást (bár lassan azt sem fogadja el). Étkezései: reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora. (Tízórai azért nem, mert 10-kor kel annak ellenére, hogy este 8-kor fekszik. Tudom, kapjuk be a szerencsénket.) Reggeli valamilyen pékáru. Ebéd, amit mi eszünk, semmi más, nincs aludozás, tukmálás, könyörgés. Ha nem eszi meg, akkor azt kapja újra vacsorára. (Ha megeszi ebédkor -amire még nem volt példa-, akkor felvágottas kenyeret ehet, mint mi.) Uzsonna pedig valamilyen gyümölcs, amit megeszik (pl. egy mandarin).

Ez szép és jó, csakhogy így tegnap megevett 1 kis szelet kalácsot, 1 mandarint és megivott 2 deci tejet lefekvéshez. (Persze folyadékot iszik szépen víz formájában.) Ma elkezdődött a 2. nap: fél szelet kalács van a gyomrában...

A védőnőnk szerint hónapokig, akár fél évig tarthat ez. De félünk, hogy tönkretesszük az emésztését. Oké, éhen nem hal, de gondolom a legtöbb szülő nem csak az életben tartást tűzi ki céljául...

(Természetesen mindig együtt étkezünk, gyakran részt vesz az ételek elkészítésében, minden nap megyünk futóbicizni, nem nassol és cukrozott üdítőket sem adunk neki stbstb.)



2021. jan. 5. 16:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

16. Sajnálom a kislányod, velem ezt csinálták a nevelôszüleim, halálfélelmem, gyomoridegem volt mikor jött/ek a kanállal felém, sírhattam én, megse sajnáltak, letudták, kész. Gyűlöltem enni.

12 éves koromba kapartam 6 osztályos gimibe, kollégiumba. Ott már ettem mindent, végre a saját tempómban, nyugodtan.

2021. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!