Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon rossz a 3 éves gyerekem...

Nagyon rossz a 3 éves gyerekem. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Brutalis dolgokat csinál. Fiú. Szófogadatlan is. Allandoan verekszik, de csak a 6 éves nővérét, lebírkózza, üti ököllel, tépi a haját, rugdossa. Oviba nem sokat jart meg a virus miatt, ott nem volt vele baj

Tölem az utcan allandoan elszalad, volt h mas fogta meg, h hova szalad utana, en meg papucsot meg a par honapos kicsit otthagyva futottam utana. Ez 3x fordult elo. De seta kozben is el el szalad, hiaba kiabalok utana, nem nagyon all meg. Felmaszik mindenhova, konyhapult ablakparkany stb. Most ellopta a nyomdatintámat, es mig odakeszitettem a vacsorat kinyomkodta a kagyloba, wcbe kadba, a fuga tiszta kek. Eladtuk a hazat szombaton koltoznek, semmivel se jon fel. Nagyon durva. Kezdek besokalni. :( nem lehet elmenni vele sehova. Hiaba kerem szepen, vagy csunyan, semmi se hat rá.....


2021. ápr. 7. 17:29
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kamionozott a férjem, egészen addig, míg terhes nem lettem. És még csak kérnem se kellett, ő maga mondta hogy jobb szeretne velünk lenni és részt venni a terhességben stb.

Keresett munkát itthon, nem volt nagy cucc, nem volt nagy pénz amit kapott, az elején sokat nélkülöztünk emiatt, de mellette elvegzett egy olyan szakmát amivel ma már pontosan annyit keres mint a kamionozassal, csak itthon 8-16os munkaidőben, előrelépési lehetőséggel.

Pedig mi nem olyan helyen élünk, ahol minden sarkon álláslehetőség van, mégis megoldottuk, ahogy sokan mások is.

Amelyik szülő szeretne a gyerek életében részt venni, az próbálkozik, keresi a lehetőséget és lép, nem pedig a langyi vízben éldegél. Ez így kurvs kényelmes neki, heti egy nap van otthon, a feleség meg szív a többi 6 napban egyedül, majd ha valami nem klappol a gyerekkel, akkor anya van hibáztatva, eszébe se jut hogy az ő hiánya a problémaforrás..

2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
15%

31 Nem tudhatod. Lehet pl lakáshitelt fizetnek és azért megy... vagy más kiadások. Az én parom is havonta!! Egyszer tud hazajönni de inkább mint a végrehajtó jöjjön rànk.

Helyben negyedét keresné, diplomával és nyelvtudással. Mondjuk mi ezt csak addig tervezzük amíg a ház ki lesz fizetve , lehet ők is csak pár évre tervezik.


Mivel jobb az, ha az apuka otthon van de ( látok ilyen példát) főtt kaját akkor esznek ha anyós visz nekik ... mert helyben sehova nem vettél fel dolgozni...


Sokféle életút létezik.

2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
86%

33!

50ezer a lakáshitelünk, 50kb a rezsi, párom vállalkozása(mert másodállásban kiváltotta az egyéni vallalkozóit) szinten havi 50, emellett a régi könyvelője elbszott valamit, 1évig havi 50et fizetünk arra is. Most vettük meg a házunkat, az havi 35ezer illeték.


Én gyeden vagyok az 1éves fiunkkal, havi kemény 100ezer magyar forintért.

A többit a férjem hozza haza. Simán kijövünk így is, jó, nem mindenből a legdrágábbat vesszük, de nincs az, hogy gondolkodjuk telik-e rá....


Szóval ezt azért írtam, mert a mi anyagi helyzetünk sem rózsás, mégis váltott, megérte, mert a fiával lehet. A fia meg apával nő fel, nem egy csonka családban.


Ja és férjemnek se diplomája, se nyelveket nem beszél. Egy sima mezei villanyszerelő....


31voltam.

2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
12%
Végrehajtó.. de gondolom te mondod a leghangosabban hogy albérletbe szülni mekkora felelőtlenség, bezzeg fizetni a hitelt a családi házra, ami legalább majd egyszer a tiétek lesz, mekkora jó dolog.
2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
84%
Plusz én nem tudnám elnézni hogy a párom havonta egyszer jön haza, addig én meg itthon babázok. Ez így nem élet.
2021. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
16%

Nem jön, csak mint példa hoztam fel a végrehajtót sokan nem jokedvből vàllalják be ezt a munkát.

Én is dolgoztam mindig is, most GYED- en vagyok és mellette tanulok. Inkább pár ev “ rossz” mint 20 ev alatt nyögjük ki.


De en nem nézem le azt sem aki alberletbe szül, mások az életutak, kinek hogy jobb.

2021. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szoktad büntetni a gyereket, amikor valami rosszat csinál? Tudja, hogy következménye van annak, ha rosszalkodik?
2021. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
28%
Csodás kétszínű lepontozó emberek vannak akik biztosan egyszerre vannak otthon egyszerre keresnek milliókat és közben fejenàllva repülnek is....
2021. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
62%

Minek vállaltál hármat?Kötelező volt?

Nevelni kellett volna és odafigyelni.Én a gyereket sajnálom.

2021. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
75%

Tehát csináltatok NEKED három gyereket, mert apuka gyakorlatilag otthon sincs.


Ehhez aztán csak gratulálni tudok, eszed az semmi. Ráadásul nem is tudod nevelni őket.

2021. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!