Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet kezdeni egy erős...

Mit lehet kezdeni egy erős akaratu, tíz éves kislánynyal?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 15:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nektek tökéletes, akarattalan a gyerekeitek!
2021. aug. 26. 20:19
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarattalan, és nem is tökéletes. Csak éppen nevelve lettek, és tökéletesen boldogulnak az életben. A tiéd meg nem erős akaratú, hanem akaratos, ami egy borzalmasan rossz tulajdonság. Mondjuk te tudod! Nem kell nevelned, de akkor ne is kérdezgesd, hogy mit csinálj vele. És annyira ne csodálkozz, ha már 13-14 évesen is tojni fog a fejedre, és kezeld aranyosan, amikor 15-16 évesen terehesen állít haza.
2021. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem állította.

De ha ennyit tudsz elmondani a problémáról ,akkor milyen segítséget vársz?

Az élet tele van megoldandó helyzetekkel.Ez is csak egy.És igazából apróság, ahhoz képest,hogy van akinek nem csak egy akaratos vagy hisztis 10 évest kell kordában tartani.

Azt gondolod,hogy egy 9 szavas kérdésre legalább 10 válaszoló leírja a varázsszót és kész, vége?

Legtöbb válaszoló több időt szánt arra,hogy leírjon pár sort azért,hogy neked segítsen,mint te magad!

És te duzzogsz?

A gyereked meg ilyen reakciókat lát tőled az életben.

De nem érted..

2021. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem troll, hagyjátok!
2021. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem troll. Értelen.

És most nem tud megküzdeni a kihívással.

2021. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Mi ez az állandó trollozás, rosszabbak vagytok, mint egy 9 éves!


Amúgy nem saját gyerek és meghalt az igazi apukája, szóval így álljatok hozzá!

2021. aug. 26. 22:30
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Semmi köze az ilyen viselkedésnek ahhoz, hogy meghalt-e az apukája vagy sem. Az enyém is meghalt, és mégsem volt hisztériás, akaratos, neveletlen gyerek.

Amúgy pont a trollok különös ismertetőjele, hogy a nekik nem tetsző válaszok esetén újabb és újabb apró részleteket "árulnak el" a történésekből, hátha azzal változik valami.

Én nem szoktam trollt kiáltani szinte soha, de te elég esélyes vagy rá. Ennyire ostoba nem lehet valaki.

2021. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
*voltam
2021. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Te aztán igazán lelketlen vagy meg könnyen ítélkezve kijelentesz valamit, ehhez külön diploma kell.
2021. aug. 26. 22:45
 20/26 anonim ***** válasza:
71%

Mint írtam: tapsztalatból beszélek. Akkor te mi vagy, hogy lelketlennek nevezel egy olyan embert, aki 3 évesen elveszített az édesapját és később egy utálatos mostohaapa mellett nőtt fel végül? Megmondom, te mi vagy: irdatlan nagy tapló.

Ítélkezést egyébként hol látsz az előzőben (mert itt tényleg van, bár inkább ténymegállapításnak szántam, hogy tapló vagy)? Még azt sem érted, amit olvasol, nem csoda, ha nem tudsz gyereket nevelni.

Mondjuk nekem tényleg tökmindegy, hogy ha hisztigépet csinálsz a kislányból, és még rosszabb lesz neki, mert mindenki utálni fogja érte.

Továbbra is bizton állítom: a hisztériás, akaratos gyerek kis mértékben sem aranyos, de legalább idegesítő és egyáltalán nem szerethető. Te tudod, hogy milyen életet akarsz neki... Hajrá! De akkor ne kérj tanácsot, ha nem érdekel.

2021. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!