Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet kezdeni egy erős...

Mit lehet kezdeni egy erős akaratu, tíz éves kislánynyal?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 15:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

De érdekel és elnézést a tapló viselkedésemért, igazad van.

A másik dolog, hogy nem úgy kell elképzelni, hogy non-stop hisztizik, de olyan gondolkodása van, mint egy távol-keleti bölcsnek és mindent jól lát, így meggyőzhetetlen, én kérek elnézést!

2021. aug. 26. 23:25
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én most kapcsolódtam be a kérdésbe.

Kedves kérdező! Tulajdonképp, itt a hozzászólók találgatnak, te pedig felkapod a vizet egyikre, másikra. Ha mondjuk, elmesélnéd, mit is szeretnél pontosan kérdezni, részleteznéd a helyzetet, akkor lehetne tanácsot adni. De így én nem sok értelmét látom a válaszadásnak!

Négy gyermekes szülő!

2021. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, ha valaki erős akaratú?

Jó irányba kell fordítani az akaratát, és a legelőnyösebb tulajdonsága lehet az életben.

Kitartó lesz, nem fogja feladni a céljait az első nehézségnél, nem befolyásolják rossz irányba a barátok, megbízható ember lesz, aki megtartja az ígéreteit, hiszen azok is elhatározások, amikhez ő ragaszkodni tud.

2021. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Kedves és kedvetlen egybegyűltek!


Én elkezdtem volna normális lenni, csak a tömeg volt erős akaratù, és átmentem anti-észt osztó-ellenàllóba.


Ha bárkit is megbàntottam, jól tettem, de remélem, hogy nem.

2021. szept. 2. 04:21
 25/26 anonim ***** válasza:
A szócséplés nagyon megy már kérdező, de még mindig nem írtál a lányodról semmi érdemlegeset, hogy segíteni lehessen.
2021. szept. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem a saját gyártású leányom.
2021. szept. 2. 07:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!