BNO F84 ??? Többi lent

Figyelt kérdés

Kisfiam 4,5 éves. 2 hete kaptuk meg a szakvéleményt amin a diagnózis: autizmus spektrum zavar, és SNI

A BNO F84 (pervazív fejlődési zavar). Nem szobatiszta, alig mond valamit, de legtöbbször csak halandzsál. Én öltöztetem, 3 dolgot eszik össz- vissz stb.... Szeptemberben megy oviba,addig továbbra is korai fejlesztésre járunk. Nagyon félek, nem tudom mi lesz vele oviban! Dolgozni sem tudok el menni tőle, erre jár valami támogatás?


2022. ápr. 4. 17:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem ismerem :) De kérdezz majd ott is nyugodtan, segítenek!
2022. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok, hogy ott mit mondanak. Csak azt nem értem ha már kaptunk Egerben szakvéleményt, és ott is voltunk pszichiáternél, akkor miért kell el mennünk Debrecenbe is pszichiáterhez
2022. ápr. 4. 18:42
 13/27 anonim ***** válasza:
Integrált oviba felveszik, ha nem szobatiszta? Ez fura nekem.
2022. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen! Azt mondták hogy muszáj fel venniük mivel már 5 éves lesz idén. És az hogy nem szobatiszta nem lehet kifogás...
2022. ápr. 14. 20:59
 15/27 anonim ***** válasza:
Na, mit mondott a pszichiáter?
2022. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szia! Ugyan azt mint Egerben. Ő is adott egy szakvéleményt amint a diagnózis autizmus. És javaslatnak TSMT torna van feltüntetve. Jövőhén megint vissza kell menni Egerbe, ott is egy szakorvoshoz aki tán majd kiadja az orvosi papírt a támogatáshoz
2022. ápr. 15. 10:42
 17/27 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kód a gyerekemnek. Egymi-be vették fel oviba és a sulit is ott járja. Gyod-ot nem kaptuk meg, emelt csp.-t kapunk. Utazási kedvezményre jogosító kártyája is van.
2022. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem minden ovi veheti fel, ha nincs az alapító okiratban. Mi is Eger környékén lakunk, a bizottság a Szalaparti egymit jelölte ki a gyereknek. Előtte járt normál oviba, de szenvedés volt, mert sem a gyerekek, sem az óvónők nem fogadták el, em kapta meg a fejlesztést sem és minél előbb ki akarták piszkálni, 3 hónap után került fel az Egymibe, ahol nagyon sokat kihoztak belőle.
2022. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A mi ovinknak benne van az alapító okiratában hogy fogad autista gyereket. Direkt utánna nézett a nő Egerben.
2022. ápr. 18. 17:56
 20/27 anonim ***** válasza:
Az jó, ha találtatok olyan ovit, ami felveszi és megfelelő fejlesztésben részesíti.
2022. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!