Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Minden napunk egy pokol, ez...

Minden napunk egy pokol, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

-16 hónapos,fiú

-Reggelkéoes hisztizni abban a 10 percben amíg a reggeliét összerakom

-üvölt reggeli pelus, ruhacserénél

-üvölt, ha az etetőszékbe rakom(minden etetésnél kb)

-üvölt, ha etetés közben nem adom oda az xy dolgot

-üvölt, ha megtörlöma száját nedves tőrlökendővel etetések után.

-üvölt, ha nem sikerül valamelyik játék és földhöz vágja.

-üvölt, ha éhes.. képes egész nap enni…

-üvölt, ha fürdetésnél kiszedem a vízből, vagy ha fülpucolóval óvatosan felitatom a vizet a füléből.

-hisztizik, ha épp dolgom van 10 percig, de ha felveszem utána ugyanúgy.


Mégis mit rontottam el?

Egész nap egy küzdelem.

Lehet szepa, lehet fogzás, lehet bármi egyéb, de ez nem normális. Hetek óta ez megy.. elfáradtam,persze érezheti rajtam mind ezek tükrében a gyerek is a stresszt, de ez abszurd..

Mostanában egyre többször lábujjhegyen jár, néha eszébe jut hogy másszon, pedig 11 hónaposan már egyedül járt. Nem tudom mi a baj, de érzem vmi nem oké. Recepción dolgoztam, szóval napi szinten foglalkoztam akar nehéz esetű emberekkel, de az idegeim ezt már nagyon nehezen bírják. Valaki van hasonló cipőben? Esetleg volt a gyereknél idegi probléma vagy bármi egyéb?



2022. jún. 28. 21:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ilyen ez. Az enyém még csak 8 hónapos, de vannak napok amik baromi nehezek. Főleg most ez az iszonyú meleg, medencézni sem merem kivinni. Idegesebb is vagyok, ő is nyűgös. De mindig jobb lesz. Hidd el, jó anya vagy, ő pedig azért ilyen veled mert te vagy a biztonsága, akivel ki meri ereszteni a gőzt. Szóval fel a fejjel! ;)
2022. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat utolsó! Hasonlóan kitartást és nyugodt napokat kívánok neked is!
2022. júl. 1. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!