Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy kezelitek játszótéren...

Hogy kezelitek játszótéren (vagy bárhol) a más viselkedni nem tudó gyerekét?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészen addig nem szólok bele míg az én vagy más gyerek testi epseget nem veszélyezteti.

Ha pl repülön a hátam mögött ül 1 gyerek és rugdossa a széket arra raszolok/szólok a szüleinek. Adott helyzettől függ :)

2022. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Normális hangon rászólok.
2022. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy egyes. Amíg a gyerekem nem veszélyezteti, nem foglalkozom vele. Ha már igen, rászólok. Persze ha ott van a szülője, és rá van szólva, akkor nem, mindenki a sajátját intézze szerintem. De ha nem szól rá, akkor nem várok a gyerekem kárára arra, hogy hátha rá fog.
2022. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is igyekszem nem rászólni addig, amíg nem muszáj. Nem az én dolgom más gyerekét nevelni, és ezt a szülei se valószínű, hogy jó szemmel néznék.
2022. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, természetesen én is úgy értem, ahogy a többiek, nyilván akkor szólok rá, ha okom van rá.
2022. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha ismerem a gyereket, akkor rászólok, de idegenre nem. Ilyenkor a gyerekemet szoktam kiemelni a szituból, mégpedig őszinte szavakkal, amiből volt már pár konfliktusom ("gyere onnan, ez a gyerek egy idióta / irigy kutya / stb.") de meglepően jól működik. Atrocitás még nem ért miatta, de jópár "nem kéne így beszélni"-t kaptam már, amire persze mindig adja magát a "nem kéne így viselkedni". Ennél nem eszkalálódik tovább a dolog, sőt, volt akivel össze is haverkodtunk utána.
2022. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 3-as. Emellett mindig elmagyarázom a sajátomnak, hogy mi miért történik. Na nem abban a stílusban, hogy idióta, irigy kutya stb.. legkevésbé sem szeretném, hogy ezeket a szavakat használja.
2022. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezért is irattam be a fiaimat shaolin kungfúra 5-6 éves koruktól. A kisebb 17 éves most megy görögbe európa bajnokságra, a nagyobbik a kínai boxot is űzi. Tudják magukat megvédeni a gyökerek ellen akik bele akarják nyomni a fejüket a homokozóba...:-)))
2022. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!