Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 éves 10 hónapos hallásvizsgá...

2 éves 10 hónapos hallásvizsgálata hogy történik,ha még nem beszél?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 17:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekünk altatás nélkül is mondták, hogy mi a gond, ki is vették az orrmanduláját. Utána minden vizsgálat negatív lett, de a mai napig havonta megkapom, hogy vigyem el a fülészetre. Beszédfogyatékos a gyerek egyébként. De már nem viszem, mert elegem van belőle. Nem a fülével van a gond.
2022. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es irhatnék neked privátban?
2022. okt. 20. 11:55
 13/21 anonim ***** válasza:
Nah ez engem is erdekel. Nekunk is eloirtak 2,5 evesen. Kezfeltevos allitolag. En meg mondtam, hogy a gyerek nem tudja melyik a jobb bal keze es nem fogja parositani melyik fuleben mit hall. A masik, hogy felhallgatot itthonra sem enged a fehere tenni, akkor igy hogy? Nekunk korai fejleszto irta elo. Fulebe sem enged dugni fülest. Visít. Mi Ezt passzoljuk, talan 3,5 èvesen lehet majd
2022. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13, nehogy elvidd egy normális helyre, még a végén időben kiderülne valami és nem megkésve kapna segítséget ;)
2022. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hat de hova ha mindenhol jeleznie kell melyik fuleben hallja, suttogo beszedet meghall,innentol nem hinnem hogy rossz a fule.
2022. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt is meghallja ha zummog a legy vagy csopog az eso. En elviszem, de lesz egy nem egyuttmukodo leletunk .
2022. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15, ha kicsit utánaolvasnál tudnád, hogy nem, nem kell mindenhol, mindenfajta vizsgálatnál jeleznie. 🤦

Csecsemők fülét is sikerrel vizsgálják.

2022. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolso, tudom. Az nekunk is megvolt. De a logopedus mondta, hogy minket kezfeltevosre kuld.
2022. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11 es megkerdezhetem mit jelent az h beszedfogyatekos? Kosoznom
2023. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megkésett beszédfejlődés. Beszédértési zavar, vagy a beszéd képzésével összefüggő zavar, aminek nem szervi okai vannak, tehát pl. nem fog, vagy lenőtt nyelv, ilyesmi. Az agyban van valami rosszul összerakva.
2023. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!