Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért ütöget a tesóm, és anya...

Miért ütöget a tesóm, és anya mér úgy reagál rá, mintha ő (tesóm) kivétel lenne?

Figyelt kérdés

a tesóm minidg ütöget ő 2 éves fiú, én pedig 14 lány. folyamatosan bánt, amikor elmegyek mellette megcsap, harap, húzza a hajam, ha az ágyon mellé fekszem. milyen módszerrel kellene leszoktatni erről? anya mindig azt mondja, hogy menjek ki a szobából, és ne foglalkozzak vele, de van hogy tesóm utánam jön és játéknak veszi az egészet, kerget. anyukám azzal jön, hogy még pici, és majd kinövi. de én már nagyon nem bírom elviselni. szeretek vele játszani, csak ne ütögetne mindig. meg vigyáznom is kell rá kéthetente 3-szor. vmi hatásos módszert tudnátok mondani? nagyon elegem van belőle. rosszul esik. segítséget kérek!!


különben volt már 2 kérdés amit kiírtam, de az nem sokat segített.


2011. máj. 19. 21:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azéer mert a tesód kivétel! Cuki, mosolyog, te meg hisztis pattanásos kamasz vagy!
2011. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

nemvagyok hisztis, se pattanásos (egyenlőre)

inkább lázadó, szemtelen...

2011. máj. 27. 22:13
 23/27 anonim ***** válasza:
Mikor te vigyázol rá, kérd meg, hogy segítsen neked megsütni egy egszerű sütit (pl. hogy beleszórja a sütőport, vaníliáscukrot, stb.), és mikor nem kell a segítsége kapcsolj neki mesét hogy ne legyen láb alatt..:) amúgy vannak ilyen mikróban sütős sütik, azok még nem is balesetveszélyesek..:)
2011. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
köszi, jó program :))
2011. jún. 1. 20:30
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem unokahugom csipett harapott oivs korában.. bátáyámat egyszer anyire megharapta hogy elkezdett sirni.. erre anyu fogta magát bement a szbába felhuzta unokahugom karján a polot és bele harapot... nah unokahugom utána leszokott a csipésről is meg a ahrapásról :D
2011. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Élvezettel nézem hogy egy 14 éves lány hogy védi magát ezektől a támadó majmoktól, pl a "pattanásos" csórótól. Amúgy én az unokatesómat erről úgy szoktattam le, hogy megharagudtam rá és legalább fel óráig nem létesitettem vele semmilyen kapcsolatot. Működő módszer. Sok sikert! :D

14/f

2011. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

most ez mér élvezetes számodra?

amúgy kössz!!!

2011. jún. 13. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!