Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy viselik a szomszédok a...

Hogy viselik a szomszédok a gyerekeitek által keltett zajokat? Sírás, mászás, sikongatás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 06:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
46%
20f vagyok megint! kertes házban lakom, nem hiszem hova költözhetnék még. a szóban forgó gyerekek nem csecsemők olyan 5-12 évesek lehetnek. de még egyszer kihangsúlyozom: nem az átkopogó szomszéd a hibás... ha gyerekem lesz, tudni fogom, hogy az én gyerekeim hangosak emiatt nem fogok támadólag fellépni a dühös szomszédok ellen. szerintem itt elnézéseket kell kérni nem pedig példálózni, hogy "Besavanyodott nyugdíjasok"
2011. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pont az a gond, hogy szól. Hanem az, AHOGY szól. Ha a gyerekek eléggé zajosak, és olyankor az ember amúgy is idegesebb. Erre jön egy számomra szinte vadidegen ember, és elkezd kioktatni gyereknevelés terén. Gondolom ez szokott lenni az alapszitu. Bár az én gyerekeimre nem szól senki, ugyanis kertes házunk van, és ott tombolhatnak, ahogy nekik tetszik.
2011. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!