Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek ha a 8 éves fiam...

Mit tegyek ha a 8 éves fiam fél a tanító nénitől, mert állandóan fejen csapja ha hangoskodik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
100%

1.Járj utána, hogy igaz e.

2.Hallgasd meg a pedagógust.

3.a Keverj le egyet a gyereknek, hogy miért hazudik.

3.b Keverj le egyet a tanárnőnek, hogy miért hazudik.

3.c De lehet, hogy téged kellene nyakon-verni, mert ilyen neveletlen kölköd van.

2011. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bemennék és elbeszélgetnék erről a tanárnak. Az is gáz, ha az ember a saját gyerekére kezet emel, sajnos az enyém is kapott már pofont, na de egy tanártóóól?????
2011. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
krisz87 az a tanár nem tanított meg elég jól, tömve van helyesírási hibával a kis mondandód:)
2011. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
0%

Csapd fejen a tanárt, én azt tenném.

Ha hangos a gyerek szóljon rá vagy küldje ki de nincs joga hozzáérni

2011. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:

Nyugodtan mond a tanító néninek, hogyha ez mégegyszer előfordul,a feletteséhez fordulsz. Ezt nem tehetei!


Fülét, farkát befogja húzni.Keményen kapnak ilyenért!

2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

A veréssel én sem értek egyet (sőt,nagyon ellenzem) de 1-2 év alatt már meglehetett volna tanulnia a te gyerekednek is,hogy órán nincs hangoskodás.Mert nem 3,hanem 8 éves,gondolom nem az első eset volt,azt sem tartom kizártnak,hogy többször is irtak már üzenőfüzetbe,vagy szóltak szülőin..

Ha ez igy is történt nem kell a gyerek fejét csapkodni,de ez a sztori kicsit el van ferditve,ha csak ennyit irsz,hogy állandóan a fejét csapkodja.

Mielőtt valaki beszól nem vagyok tanár,de igen is vannak olyan gyerekek akikkel a legjobb pedagógus sem tud mit csinálni,mert kezelhetetlenek,neveletlenek. Akit otthon nem tesznek rendbe,az az órán is hangoskodni,zavarni fogja a többieket,tudjátok a tanárok is csak "hozott anyagból" tudnak dolgozni. Ehhez egyre kevesebb az eszközük,szinte már semmit nem lehet (az nagyon helyes,hogy verést nem) és szinte ki kell nyalniuk a gyerek meg a szülő seggét,akármit is csinálnak.

2011. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
49%

Ha "állandóan fejbe csapja" és ezért már fél,

akkor a gyereked állandóan hangoskodik!

Elvileg ezért van a "fejen csapás", nem?

Nem lenne egyszerűbb, ha befejezné a hangoskodást???

Vagy abban az osztályban minden gyerek ezt csinálja és mindegyik "fejbe van csapva"??

NEM HISZEM!

Retardált a gyereked, vagy mit nem ért azon, hogy ne kiabáljon?


Ez azért nem olyan bonyolult.

2011. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
75%
Én is utáltam,amikor az osztálytársaim hangoskodtak,amikor figyelni kellett volna,miért hangoskodik a gyereked órán?
2011. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Bunkoo válasza:
32%
VÁGD POFÁN
2011. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%

NEVELD MEG!!!

Csapd fejbe te, és beszélj a tanárnővel is, mert abban sem lehetsz biztos, hogy a gyerek hibája :D

2011. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!