Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért viselkedik így egy gyerek?

Flora08 kérdése:

Miért viselkedik így egy gyerek?

Figyelt kérdés
Pár hete óvodában voltam nyári gyakorlaton. Volt ott egy négyéves kisfiú, akinek a viselkedésén teljesen ledöbbentem. Soha nem fogadott szót az óvónőknek, és ha rászóltak, visszaordított, hogy hülye p...Egyszer az udvaron sírva találtam, megkérdeztem mi a baj, mire rámordított, hogy hagyjam békén és ököllel elkezdett ütögetni. Otthon tanulja ezt a beszédet? Miért viselkedhet így? Vajon a szülei mindent ráhagynak?
2011. júl. 15. 18:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
Te egy magatartás zavaros gyerekkel találkoztál.Rossz családi háttér elhanyagoló nevelés,csonka család lehetnek a kiváltó okok között.
2011. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Te egy magatartás zavaros gyerekkel találkoztál.Rossz családi háttér elhanyagoló nevelés,csonka család lehetnek a kiváltó okok között."


Engedtessék meg,hogy hozzászóljak,mint egy hiperaktív kisfiú anyukája,nálunk sem rossz családi háttér nincs,elhanyagoló nevelésről sincs szó,csonka család sem vagyunk...mégis folyamatosan szégyenkezünk,nem segít semmi ,nagyon bántóak az ilyesfajta általánosítások amit írtál.

Direkt beszél csúnyán,amiről azt mondom,hogy nem szabad azért is mondja,belefoglalja a mondataiba,itthon még véletlenűl sem beszélünk úgy,de az oviban sok mindent megjegyez és alkalamazza is.

2011. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!