Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kötelesek a szülők tűrni, ha...

Kötelesek a szülők tűrni, ha a gyermekük óvodai csoportjában hiperaktív gyermeket tettek, lehet valamit törvényesen tenni?

Figyelt kérdés
A gyerek állandóan zavaróan hat a csoportfoglalkozásokra,mert szaladgál,felmászik,bohóckodik,az óvónők tehetetlenek,nem tudják megnyugtatni,leültetni,emiatt a többi gyerek nem tud megfelelően fejlődni a mondókákban,körtáncokban,eltanulja a rosszaságot.
2011. júl. 28. 13:26
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, te egy beszűkült tudatállaapotú barom vagy, őszintén sajnálom gyerekedet, gondolom a barátait is majd te fogod kiválasztani"


Igen én, hiperaktív barátai is lehetnek,mivel ő is az.

:-)



MINDENKITŐL BOCSÁNAT!MEGFORDÍTOTTAM A SZEREPET AMIT VELÜNK SZEMBEN CSINÁL A TÖBBI SZÜLŐ,KI AKARTÁK TETTETNI A HIPERAKTÍV KISFIAMAT A CSOPORTBÓL,HOLOTT NEM AGRESSZÍV,KÍVÁNCSI VOLTAM ŐSZINTE VÉLEMÉNYEKRE,MINDENKIT FELPONTOZTAM!!!


BOCSÁNAT MÉGEGYSZER!!!


SORRY!!!

2011. júl. 28. 13:49
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Az én hiperakítv 11 éves fiam legjobb barátja egy visszahúzódö, csendes kislány, ő teljes mértékben elfogadja, pedig teljesen a 2 véglet a 2 gyerek.
2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
93%
Most mért csorog a könnyem? Sírok vagy nevetek?
2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Cseles... :D


18/L

2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
68%
EZ KOMOLY? Kamu kérdés volt,,na még szerencse,mert nagyon feldühített!
2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Igen komoly,elnézést mégegyszer!


Örülök,hogy feldühített(ne érts félre),mert ezek szerint valóban dühítő az ahogyan a gyermekemmel bánnának,nem csak én érzem így.

2011. júl. 28. 13:56
 27/50 anonim ***** válasza:
76%
Ez a szerepcsere nagyon gyanús, nem az első kérdés, ahol ilyet olvasok. Ráadásul nagyon meggyőzően szapultad a kisfiút. Már épp írni is akartam, hogy mekkora paraszt vagy, most meg nem tudom, mit írjak, elhiggyem-e ezt a szerepcserét...
2011. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én bírnám a kisfiadat, szívesen "lecserélném" a mi csoportunkból egy kislányra... :(( Ő ugyanis nem hiperaktív, de mindenkinek a haját megtépi, aki nem ad neki oda azonnal egy játékot, amit ő kinézett, és ki is tépi a másik gyerek kezéből. Ha az nem adja - márpedig miért adná, ha pont azzal játszik, őrült erővel ráugrik és megtépi a másikat... Na ezen kinyílik a bicska a zsebemben.. A kislányom miért szembesül erőszakkal?!! Már 3 évesen?!


Bárcsak inkább egy ilyen kis vidám, pörgős hiperaktív gyerek lenne e helyett a kislány helyett...

2011. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
57%
Én sem hiszem el ezt a szerepcserét, de legalább a veszekedésnek véget vetettél ezzel. A saját lelkiismereteddel meg számolj el te magad.
2011. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

"Én sem hiszem el ezt a szerepcserét, de legalább a veszekedésnek véget vetettél ezzel. A saját lelkiismereteddel meg számolj el te magad"


Ha leírom a valós helyzetet nem biztos,hogy ilyen őszintén válaszoltok,tapasztalt hiperaktív gyermekes anyuka vagyok,nevelési tanácsadóba járással,óvodai problémákkal.


Nagy butaság volt ez a szerepcsere,de azt szerettem volna,ha nem a szokásos megközelítésből válaszolnátok Neveld meg!,Kell neki pár pofon! ,Vidd speciális óvodába!"


Szerintem már sok-sok hiperaktivitással és ovival kapcsolatos kérdésemhez szóltatok hozzá.

2011. júl. 28. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!