Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan érjem el, hogy jobban,...

Hogyan érjem el, hogy jobban, kevesebb szóra figyeljen ránk?

Figyelt kérdés

6 éves kisfiunknak oly sokszor kell elmondani, kérni tőle dolgokat, mire végre elkezdi, majd kérni, hogy folytassa, s mire végre be is fejezi.

Vannak ötleteitek ?


2011. aug. 26. 02:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Engem még ilyenkor öltöztettek, mosdattak, pakoltak utánam. Tudták, hogy kicsi vagyok még hozzá. Most egészséges 26 éves nő vagyok, se testileg, se szellemileg nincs semmi bajom. Szerintem Ti is csináljátok még meg neki, a sok könyörgés arra utalhat, hogy nem érett még rá.
2011. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Létezik egy "Vannak még jó gyerekek" című blog, annak az egyik alpontja a mozgásfejlesztésel kapcsolatos. Részletesen ismertet egy tornát, ami figyelemzavaros gyerekek számára ajánlott. Ahogy jellemzed a kisfiadat, szerintem neki is jó lenne.
2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már keresem is a tornát.


Én is próbálom megérteni, hogy még gyerek, sok mindenben én is később fejlődtem, inkább csak figyelem, és elővigyázok, nem akarom én bele vagy magamba beszélni, hogy feltétlen zavaros. Csak ha már látja az ember a különbséget a két gyerek közt akkor hiába csak kialakul egy ilyen figyelés. Nálam legalábbis.


Nagyon köszönöm írásaitokat !

2011. aug. 31. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!