Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mièrt nem tudom nevelni...

Mezei Bea kérdése:

Mièrt nem tudom nevelni a 2èves fiam?

Figyelt kérdés
Áltlában jokedèlyü,mosolygos,beszèdes kisfiú! De viszont,ha valamit nem csinálhat vagy nem lehet az övè(gondolol itt pl. taviranyito,telefon,szamitogep,hoszabbito...stb.) akkor elkezd hisztizni,vergödni. Tudom azt gondoljatok,elkenyeztettem,rahagytam,de nem! probaljuk ugy nevelni hogy a nem az nem. de nem megy...ès mâr probaltam higgadtan,kevesbe higgadtam ,raparancsolosan,mindenhogy , de nem megy. raadasul ha valamiert raszolunk, 5percig uvolt es ujra kezdii.esn ez megy egesznap! kerlek adjatok tanacsot,ha tudtok!
2011. nov. 23. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Melegen ajánlom Ranschburg Jenő Szülők könyve c. munkáját. Hasznos és érdekes olvasnivaló, és a problémádra is találsz benne megoldásokat.
2011. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kösziii,el fogom olvasni!!
2011. nov. 26. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!