Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért pisil oda mindenhova...

Miért pisil oda mindenhova szándékosan a fiam?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éves, eddig szobatiszta volt. De mostanában szándékosan a szőnyegre, zacskóba, szekrénybe pisil. Utána dicsekszik vele.
2011. nov. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami bántja, amit nem tud megfogalmazni. Az én fiam úgy reagált, ha nem tetszett valami, hogy megállt és bekakált. Pár hónapig tartott csak, mire megértette, hogy ez gusztustalan és buta dolog.
2011. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelemhiányos.
2011. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vizsgáztatja a türelmeteket. Egyszer odacsapsz, és remélhetőleg vége.

Nálunk kétszer kakilt be így, tudta ő is én is, hogy szórakozik, az első után beigértem neki, és meg is kapta a combjára, ezzel vége is lett.

Nem vagyok híve az odacsapásnak, de ez olyan volt, éppen azért, mert szándékos volt.

2011. dec. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
rá kell csapni egy nagyot a fütyiére
2011. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csak tetszik neki amit lát meg hogy tudja irányítani stb. Meglehet vele beszélni meg megmutatni neki hogy apa és a többi fiuk hogy csinálják...
2011. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!