Szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves unokaöcsém, ha elmegyünk őket meglátogatni, akkor nem köszön, nem beszél sőt elszalad pedig minden héten megyünk. Az iskolában csak úgy olvas, hogy odamegy a tanárhoz és suttogva, hogy senki más ne hallja. Szerintetek?
2012. márc. 2. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen szégyenlős? Szakembernek meg kellene mutatni, pl. egy pszichológusnak.
2012. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mutizmus?

Egyetértek az előzővel, szakember segítségét kell kérni.

2012. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen még normális. 8 évesen nem. A szülők és a tanár mit mond?
2012. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szulok nem szoktak elotte veszekedni? Vagy nincsenek elvallva? Csak mert az en unokaocsemnel is voltak hasonlo tunetek, pszichologus segitett, es kiderult, a szulok miatt volt. Felre ne erts, imadtak a fiut, foglalkoztak is vele, csak ahogy a ket szulo egymassal bant, az hatott ki igy a gyerekre. Segitseget kene kerni nektek is.
2012. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy csak most válaszolok. Köszönöm a válaszokat.

Nem a szülök nincsenek elválva, és veszekedni sem szoktak, van egy lányunk aki most 14 éves és vele soha nem volt ilyen gond. Most elvitte az anyuka pszihológushoz, remélem lesz valami eredménye. Igen olyan betegesen szégyenlős mindenki előtt. Kivéve a szüleit meg a mamát. És szerintem sunyi is egy picit. A szülők elég nagy tagadásban élnek "nincs Jocónak baja...stb" Nem tudom, de nagyon elszomorító.

2012. márc. 9. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy diákom,akit ha kihívtam felelni,inkább vállalta a rossz jegyet,de akkor se szólalt meg.Kozépiskolában!!!De ha adtam neki papírt, akkor kitunore leírta.
2012. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!