Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért ilyen a lányom? (Többi...

Miért ilyen a lányom? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval,13 éves a lányom.Nem rég született neki egy húga,aki most 3 hónapos.A nagyobbik lányom nem tudja elfogadni,hogy van egy testvére.Eddig megkapott mindent és ezután is meg fogja,csak nem értem miért ilyen.Szerintetek? 35L
2012. márc. 23. 13:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hát ez az egymásra ismerés és magánbeszélgetés aranyos volt.... Hát igen...egyrészt jó, ha valakire ennyire számítanak a munkahelyén, másrészt persze a kicsinek is nagy szüksége van az anyára..

Ha jól veszem ki tanár vagy....jön a nyári szünet, és ősztől már napi 3-4 órát megtarthatsz nyugodtan....addig meg csak ha nagyon kell.

De visszatérve a kérdéshez...nálam ugyanez a helyzet azzal a különbséggel, hogy mindenki fiú, és az első házasságomból két fiú született....ezért nekik nem volt nagy trauma, hogy még egy testvér van, még úgy sem, hogy a korkülönbség igen nagy...19 és 15 és fél év. Tény, hogy legyen időd a nagyobbra is úgy, hogy csak ő a fontos, csak vele vagy....mondjuk amikor a pici alszik, akkor jókat dumcsizni, vagy sétáltatni, fagyizni, addig a kicsi a babakocsiba szunyókál, és ti mint két barátnő addig beszélgettek. A beszélgetésnél még nem talált ki senki jobb nevelő eszközt...annyi mindent megtudunk a gyerekekről, de nem csak a mieinkről, hanem az egész korosztály gondolkodásáról. Olyan sokfélék, hogy elképesztő... érdekes a fiaim véleménye pl. a mai 13-15 éves lányokról... Szóval beszélgessetek, most hogy otthon vagy rá is több időd van elméletileg...

2012. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha van egy kis esze, akkor arra gondol, hogy utánatok már csak a fele vagyont örökli... én sem örülnék ennek... feltétlenül kellett az a 2. gyerek?
2012. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Hogy mersz ilyet feltételezni?Persze,hogy kellett!És,hogy a fele örökség?Az én lányom nem ilyen!!!Nem azért tűr meg bennünket,hogy ha meghalunk legyen pénze,háza,autója stb,stb.És egyáltalán,hogy mersz ilyen szavakat használni a gyerekeimre?Nagyon gyorsan iszkolj el innen!!!Meg ne merd bántani a gyerekeimet,még szavakkal sem!!!Megkérdezhetném hány éves vagy???
2012. márc. 29. 15:11
 24/30 anonim válasza:
0%
szerintem irigy hogy (és ezt most csak feltételezem) lehet hogy sokkal többet foglalkozol vele (mármint a 3 hónapos lányoddal) mint a 13 évessel és irigy lett(pls ne irjatok a kommentemhez olyat hogy ez hülyeség mert még és is csak 13 vok és csak ez a elképzelésem :D:D)
2012. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24%

#22 vagyok, csak most láttam a Kedves kérdező kommentjét.


Ha a lányodnak akárcsak egy kis esze van, igenis gondol erre. A mai világban a pénz mindennél fontosabb. És Rólad is meg van a véleményem Kedves Kérdező... én csak az igazat írtam le, te meg olyan szánalomraméltó reagálást kommentáltál, hogy az egy 35 éves nőtől elképesztő... Neked igen súlyos mentális problémáid lehetnek szerintem... aki így kiborul az igazságon, hogy ilyen az élet annak legkevésbé egy gyerek való (főleg kettő)... Amúgy én 27 éves vok és férfi... de attól h fiatalabb vagyok látszik még h több intelligenciával rendelkezem mint te, ez a kommentedből kiderült... :)

2012. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
40%
Egyet értek az előző kommentelővel... attól még, hogy nem mondjuk ki, mindenki gondol az örökségére... aki az igazságon ennyire felkapja a vizet, az alkalmatlan az anyaságra... és rossz anyából általába csak rossz gyerek következik... :(
2012. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,de hogy lehettek ilyen szánalmasak?Kedves 22#!Meg is látszik az 54%-on az a roppant nagy "intelligenciád",ha egyáltalán van ilyened.Mi szerető családban élünk,és soha senkinek főleg nem a családtagunknak nem gondolunk a pénzére,ha esetleg meghalna.És nem...Súlyosan tévedsz,ha a mai világban a pénz a legfontosabb!A szeretet a legfontosabb te idióta.És ha még egyszer a szátokra veszitek a gyerekeimet.....Meg ne próbáljátok!!Vadbarmok!Igen is anyának való vagyok!!És amit most mondok még a legalattomosabb ismerősömnek sem kívánnám,de kívánom nektek azt,hogy az életbe soha,de soha ne adasson nektek meg ez a gyönyörűség....Egy gyerek!Sziasztok,ezzel végeztem!
2012. ápr. 11. 16:56
 28/30 anonim ***** válasza:
32%

Hú, most olvastam végig a kommenteket. Te komolyan Tanárnő vagy???!!! Úristen, meddig süllyedhet még a világ??!!!


Előszöris én egyszer se vettem szádra a gyerekedet te szerencsétlen hülye, egy rossz szót nem szóltam rá, csak mivel kiírtál egy kérdést, felvázoltam egy alternatívát, hogy mi lehet az oka annak, amit kérdeztél.


Azt erre mi a te válaszod? Átkozódás? ÉS TÉGED GYEREKEK KÖZÉ ENGEDNEK TANÍTANI??!!!


Remélem valaki beazonosít és látja ezt, amit te az előbb leműveltél... mert hogy én ezek után egy gyerek közelébe nem engednélek az biztos... a kérdés még hagyján, de a kommentek egyértelműen egy elkeseredett emberi roncsra utalnak, akit be kéne záratni...

2012. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
40%

Megint egyet kell értenem az előzővel!


Főleg mi ez a befejezés, hogy "ezzel végeztem"? Ez egyáltalán nem pedagógushoz méltó, a diákjaidat is így kezeled vagy a saját gyerekeidet? Utóbbiakat is sajnálom, de az még hagyján. Nekem amúgy már van gyermekem, szóval ezt bebuktad, de még belegondolni is hátborzongató, hogy beadom őt egy iskolába, és egy ilyen nő fogja tanítani, aki hall egy VÉLEMÉNYT és el kezd ÁTKOZÓDNI!!!


Ha még ráadásul esetleg általános iskolai osztályfőnök vagy/voltál; hát milyen személyiségzavaros gyerekek kerülhetnek ki onnan miattad??!! Őszintén remélem, hogy tényleg visszaellenőriznek valahogy, nehogymár szegény kisfiam egy ilyen töltse élete legértékesebb óráit!

2012. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
55%

Jesszusom... ugyanolyan hisztis "pedagógus" vagy, mint a volt ált. iskolai tanítónőm. Neki is körülbelül ennyi volt a vitakultúrája: felvetettek egy véleményt, ami nem egyezett az övével, de kultúrált stílusban. Mi lett rá a válasz? Először ilyen szánalmas hisztizés, aztán szitkozódás.


Ja, és az volt a hobbija, hogy az egész osztályt elhordta mindennek, hogy ilyen-olyan hülyék/bénák/rosszak vagyunk. Továbbá érzelmileg zsarolt minket hogy "Miattatok fogok agyvérzést kapni, és majd bevisznek a kórházba, és meghalok, és akkor majd sírhattok, hogy nem voltatok rendesek..." És tudod, mi a legrosszabb? Ő egy 60 éves nyugdíj előtt lévő kiégett megkeseredett vén csoroszlya volt. Te viszont?


Ahhoz meg külön gratulélok, hogy a kolléganőddel máris utáljátok a munkátokat, holott alig dolgoztok egy pár éve (te 35 évesen még nemigen dolgoztál 10 évet...) Gondolom, mennyire eleged lehet 10 év után a munkából. Van egy rossz hírem. Még 30 hátravan...

2012. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!