Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan kezeljem az efféle...

Hogyan kezeljem az efféle hiszti 3 éves kislányomnál?

Figyelt kérdés

Velem szemben nem hisztizik, tök jól elvan egész nap, ám mikor az apukája hazaér a munkából nem lehet bírni vele. Mindent csak apa csinálhat, ő játsszon vele, ő fürdesse, ő szárítsa a haját, akkor engem már nem is szeret, nincs anyukára szüksége, menjek ki a lakásból és még sorolhatnám... Hozzáteszem azért elég sokat vagyunk együtt, nem hinném, hogy apahiánya van, inkább olyan, mintha a világgal szemben az apjában egyfajta menedéket lát, vagy nem is tudom.

Este úgy tud üvölteni, már félek, hogy feljön a szomszéd, mert tényleg fülsüketítő a kiabálása. Mit tehetnénk?


2012. ápr. 7. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
az én lányom is 3 éves .nálunk is ez van ha hazaér apa.akármit akarok csinálni vele azt mondja :nem majd apa.engem is kiküld a szobából stb.én már csak nevetek rajta nem veszem sértésnek,megyek addig olvasok .Szerintem szükségük van egy kis külön időre amit együtt töltenek,Mondjuk az nem derült ki hogy miért hisztizik?miért üvölt?hagyd hagy szárítsa apa a haját vonulj el.
2012. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 4 éves lesz júniusban,de nálunk is amint apa hazajön,én már nem is érdeklem.Nagy köztük a "szerelem". :) Sokszor elég rosszulesik.De nálunk az is benne van a dologban,hogy én türelmetlenebb vagyok egy kicsit.Na meg apa 2 naponta van csak itthon.
2012. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!