Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan örökbefogadó szülőkről akik miután négy éves korában kiderül a gyermekről, hogy autista visszaadják állami gondoskodásba?

Figyelt kérdés
Születésétől náluk volt a gyermek.Arra hivatkozván adják vissza,mert ők egészséges gyereket akartak.
2012. ápr. 8. 20:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%

Rohadt férgek , ennyi lenne a véleményem róluk


A gyerek nem egy játékautó, hogy ha nem jó akkor visszaviszem a boltba vagy kidobom.

2012. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Az ember megannyi problémáva,gonddal,de mindenek felett szeretettel vállal-nevel fel egy gyermeket...
2012. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%
Jah kérem, ha nekem nem egészséges gyerekem születik, visszanyomkodom, és hisztizek, hogy naneeem, én egészséges gyereket akartam. Mi ez, kívánságműsor? Egy emberke életéről van szó, könyörgöm! Hibás termék, visszaküldjük? Megáll az eszem! Mi a véleményem? Undorító, embertelen, lélektelen...s még tudnám fokozni...
2012. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Megmondták nekik,hogy többé ne is számítsanak arra,hogy kapnak még valaha egy örökbefogadható gyermeket .
2012. ápr. 8. 20:39
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
2.vagyok. Frankón nem értem az enyémet miért nem lehetett pozitívan értékelni az 1. és 3.válaszát igen,mi volt az enyémmel a probléma?
2012. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

meg is érdemlik,hogy ne kapjanak többet..

szegény kicsi, megszakad a szívem:(

és ha a saját gyerekükről derül ki, hogy beteg, mit csinálnak?

2012. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
73%

ma 20:40


Jaj ne csináld már, most már azért is reklamáció van, ha valaki nincs felpontozva?!

2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
Pont van egy ilyen házaspár ismerősöm,örökbefogadtak egy gyereket,aki most 6 éves,ó.Már 2 éves kora körül gondolni lehetett rá,hogy nem egészen ok a gyerek,később az oviban,közben kórházban is látta szakember,és kiderült,hogy a gyerek autista,agresszív,jóformán kezelhetetlen.A házaspár ugyan nem adta vissza állami gondoskodásba a gyereket,de gyakorlatilag már teljesen ráment a kapcsolatuk,nem fognak együtt megöregedni,az biztos.Miért kell pálcát törni valaki felett?Minden helyzetet csak belülről lehet igazán értékelni.Lehet,hogy ez volt számukra az egyetlen járható út.Nevelni szerettek volna egy gyermeket,gondoskodni róla,szeretni,nem pedig áldozatnak lenni.Az autizmus nem annyira ártalmatlan probléma,mint amennyire messziről látszik.
2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Én is örökbefogadó vagyok és együtt örültünk velük amikor megkapták a picit ,most pedig a szívem szakad meg a kisfiúkért .
2012. ápr. 8. 20:42
 10/39 anonim ***** válasza:
71%
Nem pálcatörésről van szó, hanem arról, hogy ha én örökbefogadok egy gyermeket, nem adom vissza, mert vállaltam, jóval, rosszal együtt, mert gyermeket akartam. Ugyanúgy, ahogy nem hagyom ott a korházban az újszülött gyerekem, mert kiderült, hogy beteg. Akkor kell, ha jó minőségű??? Selejt nem kell? Börzéznek egy ember életével, erről van szó, ezt nem lehet szépíteni!
2012. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!