Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sajátos nevelési igényű gyerek?

Sajátos nevelési igényű gyerek?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez a szülőkre nézve milyen kötelességei vannak,kedvezményei.Az óvodának ez mit jelent?
2012. jún. 15. 10:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

84%-os óvónő vagyok.

Ha hamarabb írtad volna, hogy felmerült az autizmus lehetősége, akkor nem lett volna kérdés az sni. Biztos látták ezeket a jeleket a vizsgálaton, de igazán korrekt diagnózist később lehet felállítani, kb: 5 éves kor körül.

Én is a Vadaskertet ajánlanám, ők ebben a dologban nagyon felkészültek, nagyon jó tanácsokat tudnak adni minden területen. Ami még nagy javulást eredményezne a gyerkőcnél, az a Tsmt torna.

2012. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Járunk TSMT-re.Számomra csak pár napja világos hogy felmerült a gyanú eddig engem csak idegrendszeri éretlenségről tájékoztattak.Ezért tettem fel a kérdést mert nem értettem miért lett hirtelen SNI.kÖZBEN VKI ÍRTA HOGY NEM KELL TÚL NAGY DOLOG HOGY VKI AZ LEGYEN .eZT MÉG MEG KELL EMÉSZTENEM MERT SZTEM NEM AUTISTA A GYEREKEM.
2012. jún. 25. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!