Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan viselkedjen a 10 éves...

Hogyan viselkedjen a 10 éves fiam a fiúkkal szemben, akik mindig piszkállják a suliban?

Figyelt kérdés
Nagyon,helyes,jó tanuló,de csendes és szerény a fiam.Az osztály nagy része és a tanárok is szeretik,de van 3 fiú az osztályban,aki állandóan sértegeti,piszkálja és meg is verik néha.Nagyon a szivemen hordom a dolgot,de nemtudom mit kellene tennie?Elkerülni nem tudja öket,mert mindig utánna mennek.Vegye fel velük a harcot?Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tanácsoljak neki? Kérlek benneteket segítsetek! Köszönöm.

#verekedés #félelem #szorongás #gyerek konkurencia
2012. szept. 5. 08:57
1 2
 11/14 ark86 válasza:

Akik tombolnak a suliban gyerekek azok azért csinálják mert otthon egyszerüen fogalmazva semmi joguk nincs az érvényesülésre ,vagyis a szüleiktől csak azt az egy dolgot tanulják meg,hogy keresni kell egy gyengébbet akin uralkodnhatnak,de ugyanakkor félnek a szüleiktől .Tehát a gyerekeknek csak annyit kell mondani,hogy:) : felmegyek apádhoz és elmondom neki mit művelsz. -és pont .ha visszaszól akkor ugyanezt mégegyszer.A gyerekeknek mondhatnál bármit,de tudnod kell ,hogy ezt biztos megérti,sőt ha el is újságolja otthon ,hogy a néni ilyet mondott és nem fél és a szülősem akkor most kedves kérdező megnyugtatlak majd fog.Mivelhogy a tomboló gyerekét

iskolába járatja nem lehet olyan primitív másrészt szerintem

ha az iskola úgy dönt,hogy nem rontja tovább a színvonalát az olyan diákokkal akkor könnyen megeshet,hogy a szülők elesnek a segély(ek)től.Amugy meg nem a tanárok tudnak tenni valamit az iskolán belül ,ők csak tanítani vannak ott.Vagyis célozd meg mindíg

a (fő)felettest mert csak ő neki van (hatalma és joga) döntése,vagyis neki is érdeke,hogy vagy inkább egy jó marad vagy kettő rossz.Szóval ha nem tudod meggyőzni az igazgatót semmivel akkor ezzel

megfogod.köszi ,hogy elolvastál.legyen szép napod;)

2012. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem tudom én olyan idős koromban eléggé agressziv voltam és az ilyeneket elvertem... ><

Am hiaba venné fel velük a harcot 3 az 1 ellenbe igyis-ugyis elvernék.. Lehet hogy többet is kapna..

2012. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 2PacShakur válasza:
Sajnos engem mai napig kritizálnak! Elsősorban ugy hogy nem tetszik neki a bőrszinem! 2. A tanárokat se érdekli piszkálnak! De ahova járok iskolába nem nézik a tehetségemet! Pl saját dalszövegeket irok éneklek csellozok 6-éve rajzolok! És sorolhatnám hogy a diszkrimináció miért rossz a mai századnak! 14/f
2015. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Járasd el boxolni.
2015. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!