Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az baj hogyha valaki 17...

Az baj hogyha valaki 17 évesen fél egyedül a sötétben?

Figyelt kérdés
nem tudok aludni éjszaka hogyha egyedül vagyok a szobában, mindig attól félek hogy még van ott valaki rajtam kívül, úgy érzem mintha figyelnének, és minden kisebb hangtól megijedek. Ha el is alszok rémálmaim vannak, melyek után nem merek visszaaludni, hanem felkapcsolom a villanyt és reggelig ülök az ágyamon. Mit tegyek, hogy ez megszűnjön?
2009. aug. 5. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
23 éves vagyok,és még mindig félek...szerintem a legtöbb ember
2009. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még anno egyszer mentem haza full részegen és azon röhögtem, hogy ha most megesz az Alien, akkor teljesen részeg lesz. Azóta nem félek, nem evett meg. És ez komoly...:S
2009. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló,ez tetszik.-D Tényleg lehet benne valami,esküszöm hogy egyszer volt egy szellemünk,nagyon fura dolgok történtek, akkortól nem féltem tőle,amikor elkezdtem hozzá beszélgetni,elhivtam autozni ne csak mindig bent üljön meg ilyenek .-D
2009. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
31 éves vagyok és rettegek a sötétben.Az a szerencse,hogy a házunk mellett áll a kandelláber és annak a fénye bevilágítja a szobát.Régen mikor még a szüleimmel laktam volt,hogy egész éjjel nem kapcsoltam le a villanyt vagy a tv-t.Annyira rossz érzésem volt a sötétben.Akkor kezdett enyhülni ez mikor elkezdett ott aludni az akkori barátom.És most is nyugodtabb vagyok ha a párom mellettem van.Olyankor nem félek.De ha éjszakás megy a tv egész éjszaka.:P
2009. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Bekapcsolva hagyod a gépet éjszaka hadd töltsön egy filmet pl(monitor off)Esetleg egy szobakutya jól jöhet
2009. aug. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Nekem is vannak ilyen éjszakáim.Nekem ilyenkor az a jó,ha olvasok valamit...akármi is az,csak kössön le...és 20 perc alatt úgy elálmosodok,hogy másra nem is bírok gondolni,csak hogy aludjak.addig se figyelsz a negatív dolgokra.

Vagy beállítod kikapcsolóra a TV-t...az is teljesen jó(nekem)Próbáld meg Te is!

2009. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mindenki fél valamitől.
2009. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én 16 éves vagyok, én is félek sokszor, főleg egy-egy horror után. Érdekes, neked roszabb, hogyha a fal felé fordulok. Én nézem a szobámat, és lassan elalszom. Igen, én is a kutyát akartam javasolni. Nekem labradorom van, anyuék tudják, hogy sokat rettegek éjszaka, ezért megbeszéltük, hogy velem aludhat. Azóta sokkal kevesebbszer vagyok fent, megbízom a kutyámban, hiszen ha van ott bármi is, ő hamarabb észreveszi, és megnyugtat anagy, puha szőrös test, aki ott szuszog mellettem.

A másik poénos dolog, hogy valamelyik fesztiválon vettem egy fölfújhatós, másfél méter magasságú neonzöld UFÓt, akit beállítottam az ágyam mellé. Első reggel halálra rémültem tőle, majd elkezdtem magamon nevetni, és onnantól kezdve nemtudom hogyan, de éjjelente biztonságot nyúgtott. Tudtam, hogy nincs ott semmi, mert "Ufika úgyis észreveszi".

Lehet, hogy hibbant vagyok, de ez van, nekem így jó :)

2009. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

utolsó ez vicces:D de tökjóó:D

énis néha félek de én akkor kikapcsolósra állítom a tv-t és eltudok aludni :P nekem ez vált be igaz csak 13éves vagyok:D


13/L

2010. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

csatlakozok a félelemhez :D

15/F

2010. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!