Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az baj hogyha valaki 17...

Az baj hogyha valaki 17 évesen fél egyedül a sötétben?

Figyelt kérdés
nem tudok aludni éjszaka hogyha egyedül vagyok a szobában, mindig attól félek hogy még van ott valaki rajtam kívül, úgy érzem mintha figyelnének, és minden kisebb hangtól megijedek. Ha el is alszok rémálmaim vannak, melyek után nem merek visszaaludni, hanem felkapcsolom a villanyt és reggelig ülök az ágyamon. Mit tegyek, hogy ez megszűnjön?
2009. aug. 5. 22:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is félek a sötétben egyedül aludni, pedig már én sem vagyok kisgyerek. Nem tudom megmondani mitől félek pontosan de egész végig a szobámat bámulom és parázok, addig amég el nem álmosodom annyira hogy már képtelen vagyok nyitva tartani a szemem... Kiskoromban sokszor volt olyan hogy mikor egyedül aludtam arra keltem hogy állok az ágyamban és sikítok, a szüleim meg ott állnak körülöttem hogy mi bajom van, ezért egy csomó ideig velük aludtam. Aztán most meg vagy a nővéremmel vagy a barátommal alszom, érdekes ilyenkor egyáltalán nem félek.

A Tv időzítő beállítása nekem nem működik mert attól is megijedek hogy miért kapcsol ki a TV XD Félek elmondani bárkinek is mert tuti kinevetnének... 18/L

2011. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!