Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Valakinek ismerős ez a helyzet?

Valakinek ismerős ez a helyzet?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kisfiam. Első gyerek. Eddig gyönyörűen végig aludta az éjszakát, de pár napja kb ugyanabban az időpontban felébred /este 23 óra és hajnal 2-3 körül/

Ilyenkor sírni kezd olyan panaszosan mintha fájna valamije így hát felveszem hozzám bújik és pár perc után visszaalszik a karjaimban. De amint leteszem ismét sírni kezd. Vajon a foga fájhat? Vagy lelki oka lehet?


2013. ápr. 9. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Mindegyik.

Növésben van minden. Ez fáj, az agya is fejlödik, ez megzavarja. Ez telejsen normális.

Nem kell mindig karba venni. Amit tehetsz, ha nem sír erösen, csa kisit nyüszög akkor vársz 1-2percet lehet magától vissza alszik. Ha sírni kezdene rendesen, akkor felveszed. Ne tedd le rögtön ha elaludt, várj még 1-2 percet vagy akár 5 percet is, addigra mélyebben bealszik és leteheted.

Van olyan gyerek akinek az anya keze, közelsége is elég, lehet ha csak kezdet teszed be a kiságyba is megnyugszik.

2013. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Az enyém 6 hótól 10 hóig állandóan forgolódott éjszaka, nyugtalan volt, egy éjszakát se aludtam rendesen, pedig előtte 2 hónapig jól aludt. Még most sem vagyok teljesen biztos benne, de szerintem a foga miatt volt. Kijött 6 foga, azóta megint jól alszik. Hát nem volt könnyű időszak és még valószínű vár rám hasonló.
2013. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!