Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van valaki akinek tikkel...

Van valaki akinek tikkel régóta a gyereke? Folyamatosan krákog vagy köhög?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire régóta és mennyi idős? Érdemes lenne a Vadaskert Tic-tourette ambulanciáját felkeresnetek. Tárnok Zsanett pl. nagyon otthon van a témában.
2013. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1,5 éve és 8 éves.
2013. szept. 29. 06:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a honlapot.Ez ingyenes szolgáltatás??
2013. szept. 29. 07:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, igen, TB-alapú. (Csak azoknak fizetős, akiknek nincs TB-je, illetve ha befekvéses kivizsgálás van, és a szülő is bent van, akkor napi pár ezer Ft-os térítés van a szállásért/kajáért).
2013. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 balkalolka ***** válasza:
Por- vagy pollenallergia is lehet.
2013. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is a Vadaskertben voltunk a lányommal, ingyenes az ellátás. Nem kellett befeküdni, egy alkalommal voltunk egy kb fél órás beszélgetésen. Ő kb 4,5 évesen kezdte a tikkelést, kb 2,5 éve.
2013. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az én lányom is folyamatosan tikkelt,ő is a krákogással kezdte,aztán jött a fejrázás...!stb..Elvittük orvoshoz,hátha allergiás,de nem. Most 11 éves,és kinőtt belőle! :)
2013. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes kivizsgáltatni, mert a tikkelésnek ezerféle oka lehet. Más tünete nincs?

Amúgy nálunk is van most egy "szipogós tik", ez most vadiúj (a másik 5 mellé), de az én lányom auti, neki azért vannak a repetitív dolgai. Vadasban diagnosztizálták.

2013. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm krákogott, köhécselt folyamatosan hosszabb időn keresztül. Orvostól orvoshoz járt, nem találták a panasz okát. Egyszer olvasta valahol, hogy a diffenbachia nevű dísznövény nedvéből készítik az indiánok a mérgezett nyilaikhoz a mérget. Az ő lakásukban pedig volt 3 hatalmas nagy diffenbachia. Levitték a kuka mellé a dísznövényeket, ahonnan 10 perc alatt azok eltűntek, de az ismerősöm azóta nem köhög, krákog. Tehát érdemes utánanézni annak is, milyen dísznövények vannak a lakásban, mert nem csak ez, de több fajta is van, ami nagyon szép, de panaszokat okozhat.
2013. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fejrázás??Már ez is kikészit:)))Nem allergiás ez biztosan tic.Nem autista ezt már kivizsgálták nála.Kértem időpontot.

Köszi a válaszokat mindenkinek.

2013. szept. 30. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!