Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elveheti-e a tanar a gyerek...

Elveheti-e a tanar a gyerek mobiljat azert mert kapott egy uzenetet ora kozben es megnezte?

Figyelt kérdés
Nem csengett,rezgesre volt allitva.
2009. dec. 5. 10:34
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem vehetné el ahová én járok suliba ott egy 5-ödikes gyereknek elvette a telefonját az egyik tanár és csak 8-adikban adta vissza szerintem ez bunkóság
2009. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
85%

elveheti, de óra végén vissza kell,hogy adja.

Tanárnő

2009. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kapta, nem gáz. Rezgőre sem kell állítani. NÉMA mód is van. És nem kell órán nézegetni a telefont. Azért vette el, mert ELVONTA a figyelmét. Igaz, nem olyan gáz, mintha hangosan csilingelt volna, vagy beszólt volna a telefon, hogy ÜZENETED ÉRKEZETT, stb., mert azzal másokat is zavart volna. Ő viszont halál biztos, hogy amíg smst olvasgatott, nem a tanárra figyelt. Órán pedig azt kellene. A néma telefonon is meg lehet nézni az üzenetet szünetben és akkor nincs semmi gáz. Én ismertem egy tanárt, aki MINDEN órája elején megkérte az osztályt, hogy a mobilokat KIKAPCSOLVA tegyék az asztalára. Szünetben el lehetett vinni. Így senki sem érzett arra késztetést, hogy olvasgasson, vagy játsszon, esetleg a visszaszámlálón folyamatosan azt figyelje, hogy hány másodperc is van ebből a hülye töri órából. A diákok megszokták, senki sem berzenkedett. Hozzáteszem, olyan órákat tartott, amire érdemes volt figyelni, mert érdekesek voltak.
2009. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
76%

Hát az egyik osztálytársamtól azért elvették, mert a tanár meglátta kikapcsolva a gyerek padjában.

Szerintem ez tanárfüggő dolog, akár el is vehetik.

2009. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok suliba,eredetileg úgy lenne,hogy a tanár elveheti és a szülőnek kell érte menni,de a tanárok soha nem veszik el a telefonokat.
2009. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
De ha nem adja vissza csak ket nap mulva akkor en mondhatom neki hogy elromlott vagy lebeszelte a perceket es fizesse ki?....
2009. dec. 5. 10:45
 7/55 anonim ***** válasza:
71%
Ez mért probléma? Nem adta vissza vagy mi van?
2009. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
90%
Hazudni, csalni készülsz?
2009. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem de neki szabad elvenni ami nem az ove?Szerintem az lett volna a tisztesseges hogy felhivasson a suliba.
2009. dec. 5. 11:50
 10/55 anonim ***** válasza:
88%
Ki hívhasson fel? Ahogy már mondták, elveheti, mert nem kell a tananyaghoz, de óra végén vissza kell adnia. Ez valószínűleg a házirendben is benne van. Kérted óra végén és nem adta?
2009. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!