Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elveheti-e a tanar a gyerek...

Elveheti-e a tanar a gyerek mobiljat azert mert kapott egy uzenetet ora kozben es megnezte?

Figyelt kérdés
Nem csengett,rezgesre volt allitva.
2009. dec. 5. 10:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

nem kellett volna órán megnézni! Különben meg, mi is felnőttünk,meg a szüleink is, és nem volt mobiltelefon!

nem akkora dolog,h nem tudtad felhívni,vagy menj el vele ha ennyire félted.

2009. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
17%

Szia!

Na hát nálunk ilyen nincs...és ha fontos smst kap??? Vagy bármi ilyesmit? Én egyedül akkor venném el óra végéig ha játszana vele...nem tudom néha az ilyet megérteni. Kérd vissza nyugodtan, nem az övé, minek tartogatja???

2009. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
89%

Egy gyereknél mi az hogy fontos sms? Ha valami olyan fontos dolog van, akkor anyuka felhívhatja az osztályfőnököt vagy az iskolát, hogy elkérje a gyereket, vagy esetleg keresheti mobilon szünetben... Nálunk pl volt olyan, hogy anyu háromszor hívott egymás után, hiába nyomtam ki. Megkértem udvariasan a tanárt, hogy lehet otthon valami baj van, mert anyu hívogat egy ideje, és vissza kéne hívnom hogy megkérdezzem minden rendben van-e. Baromi szigorú tanár amúgy, de még csak csúnyán sem nézett, azt mondta nyugodtan menjek ki.

Szerintem jogos hogy ha órán nyomkodja a telefonját, és elveszi... én is elvenném, de anyuka helyében be is mennék érte. Egy gyereket nagyon szeretni kell, de nem mindig a tanár a hülye! Mindent meg lehet értelmesen beszélni. 20/L

2009. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Egyel talán miért kell órán az üzenetet olvasni, nincs szünet? Vagy ilyen fontos ember az illető?
2009. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha a telefon kikapcsolt állapotban a táskában van, ahogy illene, nem veszi észre órán, hogy sms érkezik. Ennyi. Nincs mibe belekötni. Mivel utána lehet nézni annak, hogy volt-e kimenő az idő alatt, míg a tanárnál volt, ez a vád elég hamar kiderülne, hogy hamis (a kommenthez, hogy lebeszélte a tanár az egységet) és az azért elég nagy gáz lenne.
2009. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt a kérdést, maga a gyerek írta ki..:D
2009. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy a gyerek írta ki. nem kérdés :D
2009. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek irta ki.A gyerek iskolaban van.
2009. dec. 7. 15:31
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, mindenesetre annak ellenére hogy diák vagyok, és én sem szeretem a tanárokat, még is úgy gondolom igaza volt, és nem az ő szegénységi bizonyítványa, ha ilyenekkel vádoljátok meg alaptalanul.
2009. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
79%
A szülő meg munkában! Nem a gép elött kell ülnie! Dolgoznia kell!
2009. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!