Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elveheti-e a tanar a gyerek...

Elveheti-e a tanar a gyerek mobiljat azert mert kapott egy uzenetet ora kozben es megnezte?

Figyelt kérdés
Nem csengett,rezgesre volt allitva.
2009. dec. 5. 10:34
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tanóra a tanórán való figyelésre, tanulásra, együttműködésre való. Elveheti, tehát nem saját tulajdonába veszi, csak kiteteti a tanári asztalra. Valahol legyen tanári tekintély.
2009. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:

elveheti de vissza kell adnia szünetben..amúgy erről az jutott az eszembe h nálunk egyszer ének órán megszólalt az egyik gyerek telefonja h "vedd fel!vedd fel!vedd fel!MI A F*SZ BAJOD VAN?VEDD MÁR FEL AZT A KRVA TELEFONT!és ezt ilyen nagyon hangosan!xd

persze mindenki röhögött!:D

amúgy ez a suli szigorú nagyon de nem vette el a tanár a telefont..

2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
A házirend biztosan tartalmazza az óra alatti tiltást. Ezt a szülői munkaközösség hagyjja jóvá, betartatása a tanár feladata. Tuti, h. órán nem sms-ezhet, de ha elteteti, kikapcsoltatja/lenémíttatja, nem lesz belőle gond.
2009. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha aq telefon lenémítva a táskában van, nem számít az sms. Nem lehet olyan fontos esemény, ami 45 percet nem bír ki. Ha valaki haldoklik a családból, mentőt kell hívni, nem a 8-os gyereket. Valószínű, nem a szülő írt a gyerekének, hanem a haverja. Ha meg olvasgatja, tuzti válaszol is rá.

Igenis, a szülő kezébe adják vissza, pláne, ha nem első alkalom. Persze nem lehet év végéig takargatni, mert még meggyanúsítják a tanárt, h. ő használja. De miért ne tetethetné ki az asztalra kikapcsoltatva! Nyilván azért nem a táskába rakatta, mert nem bízott már az illetőben.

Nem értem, miért kellene a szülőnek csúnysán visszakérni, szerintem úgyis muinden tanár visszaadja.

Tipikus, h. otthon a gyerek előtt szidják a tanárt, aztán csodálkoznak, ha idős korukra majd őket sem tiszteli. Ezért tart itt ez a társadalom. Egyáltalán miért kérdés ez? Elveheti, punktum. Haza nem viheti, nem használhatja, viszaadja úgyis.

2009. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősőmnek azért vették el mert megnézte rajta az ídőtt. és azt mondta h évvégén várom apukádat a telóért.
2009. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Sztem elveheti..xD


Velem is megtörtént egyszer-kétszer..

Egyszer apám hivott-.- De nem vették el..


egyszer meg technikán kint voltunk gyaksi kertbe és zenét hallgattam(nem csak én) és elkezdi adjam oda..mondta vagy 15x én meg ideges voltam..elkezdtem sirni és mondtam:"ez az én telefonom,vegyen magűnak" és ott hagytam..xD

Picit illetlen voltam..xD

egyszer meg:


6.-ba született öcsém és nyelvtan doga közbe hivott apum:D

És megkérdeztem hogy kimehetek-e mert apukám keres az öcsém miatt..és kiengedett és elmosolyodott:D:D


Nállunk am úgy van hogy elveszik odaadják igazgatónak azok belerakják valamibe névvel és a suli széfbe rakják..és a szülő másnap bemehet érte..

De van olyan tanár aki azt mondja hogy 8.-évvégén megkapja a emberke..xD De csak ilyesztgetnek vele..

2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim válasza:
40%
kis f@szok...majd az egyetemen megtanuljátok hogy a tanárnak joga van elvenni feldugni a seggetekbe és a VIZSGÁN FELHÍVNI TITEKET!
2010. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Na megint itt egy kiesojelolt,hajra moderatorok!
2010. jan. 9. 20:10
 49/55 anonim ***** válasza:
20%

kisf**ok??talán te

jogod ehhez van??öhm sztem nincs..és csakhogy tudd ugy beszélek ahogy akarok..engem ne egy vadidegen k***ög oktasson ki..és akk ku* mert te se vagy vmi kedves....Téged kéne sztem...

2010. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:
60%

igen jól olvastad kis f@szok, mert annak gondollak titeket, azt hiszitek hogy leesett a tojáshéj a seggetekről és máris tiétek a világ. Látod, pont nem érdekel hogy beszélsz, és az sem hogy ki az apád vagy a legjobb haverod nagybátyja.

Azt viszont tudom, hogy szemrebbenés nélkül megtenném azt amit írtam az előbb...és tudod mit, még élvezném is ahogy szorongasz.

Nagyon tisztában vagytok a jogaitokkal a kötelességekkel viszont hadilábon álltok. És lehet hogy sok info van a fejetekben meg az i-driveban is gyorsabban találnád meg a kínai nyelvet mint én.

És látod, fel vagy háborodva hogy ha van egy olyan vadparaszt felnőtt aki a te stílusodban ír. Hogy úristen...mitképzel hogy lenne joga...

Tudod mihez van jogod az életben? Ahhoz hogy befogd a szádat.

ez igaz a suliban és igaz a munkahelyen.

Nekem is jogom van hozzá, de letettem róla. Pont azért hogy az ilyen kis csíráknak beszólogathassak...

2010. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!