Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elveheti-e a tanar a gyerek...

Elveheti-e a tanar a gyerek mobiljat azert mert kapott egy uzenetet ora kozben es megnezte?

Figyelt kérdés
Nem csengett,rezgesre volt allitva.
2009. dec. 5. 10:34
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Talan most mar ,hogy ilyen helyes valaszt adtal a kerdesemre,elmehetsz lefekudni.Koszonom.
2010. jan. 9. 21:39
 52/55 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha én tanár lennék nem venném el. Őszintén szólva engem az se érdekelne, ha sms-t ír, mert az nem hangos, engem nem zavar meg azzal, hiszen attól még tudok magyarázni a másik 30 tanulónak. Az már más lenne, ha mondjuk elkezdene telefonálni, nah akkor zavarna. De azt viszont nem értem, hogy miért kell az ilyen dolgokból, hogy megnézte az időt, sms-t írt ekkora ügyet csinálni... könyörgöm nem az ő baja ha nem figyelt? Miért zavarja ez a tanárt? Ettől még tudja folytatni az anyagot, ha a tanulónak meg éppen érkezett egy fontos sms-es hát had válaszoljon, ez még önmagába nem hátráltatja az órát véleményem szerint...

Valaki írta előttem hogy egy 8.-os lány milyen fontos sms-t kaphat. Annak üzenem hogy attól még hogy ő annyi idős korában nem kapott attól még lehet hogy valaki igen és igenis fontos!!

Amúgy meg nem vagyok már tini, mégis ez a véleményem. Ha szülő lennék föl lennék háborodva ha egy tanárnő elvenné a gyerekem telefonját pláne ha csak egyszerűen a zsebébe volt. Én vettem, a tanárnőnek semmi joga magánál tartani, nem az ő tulajdona.

2011. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
0%
Szerintem itt a legtöbben elfogultak, úgy néz ki mint a tanárok és a diákok vitája. Ha a házirendben benne van az, hogy a tanár bármidet is eltulajdoníthatja (ami persze sosincs benne sehol), és te aláírtad, elfogadtad, akkor elveheti. Én úgy gondolom, ha csak annyi van benne, mint egy normális iskolai házirendben, hogy kikapcsolt állapotban kell tartani a tanórák alatt, akkor ezt kell tenni, mert aláírtad, hogy elfogadod a házirendet. De ez esetben nem veheti el tőled, ha be van kapcsolva, csupán elkérheti, és ha nem adod oda neki, akkor valamilyen okkal szankciókban részesíthet emiatt. És a legtöbb válaszolónak igaza van, mi van ha órán vagy és felhív a kistestvéred otthonról, hogy anyu összeesett, rosszul van, egy kisgyerek nem tud mindig tiszta fejjel gondolkodni hogy na most kit hívjon, és még számos példát tudnék mondani. A tanár nem mindenható, csak a házirend szerint cselekedhet, és üzenem a rigolyás idióta válaszolóknak, hogy elmúltak a '70-es évek -.-' ...
2011. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Attila1001 válasza:
0%
Nincs joga a tanárnak elvenni a telefont. Magántulajdon sértést követ el. Ami akár szabadságvesztéssel is büntetheti a törvény.
2011. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
51%
Igen, régen is elvették a postagalambot, amikor még azzal üzentek. :)
2012. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!