Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti mit csinálnátok, elfogadnát...

Ti mit csinálnátok, elfogadnátok az ajándékot?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak küldte a ker.anyja, akivel már nem tartjuk a kapcsolatot,mert karácsonykor nagyon csúnyán megbántott minket.Konkrétan beszolt hogy mi tehetünk a kisfiunk betegségéröl/pervaziv és viselkedészavar/.Egy hétig bőgtem,nem akarom azt a nöt látni!Ha elfogadom amit küldött akkor azzal azt gondolja ennyivel megúszta,és szent a béke?

2014. okt. 21. 14:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso!De igen hibáztam már biztos az életben,de soha nem bántanék meg senkit karácsonykor föleg nem egy beteg gyermek anyukáját!Ráadásul még bocsánatot sem kért,de már nem is kell,késö lenne.
2014. okt. 22. 23:45
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek kapta, nem te. Innentől kezdve nincs értelme az egész cirkusznak és egyáltalán nem számít, hogy "ügyes húzás", vagy őszinte békülési szándék. Egyértelműen közeledni akar, és ha ezt megakadályozod, akkor a gyerekkel szúrsz ki, nem vele. Bár semmit nem tudunk a nőről, de valamiért őt választottátok keresztanyjának, szóval annyira rossz ember nem lehet. Ha meg az, akkor a ti hibátok, hogy felkértétek. Nem érdemes haragot tartani. Értem, hogy megbántott, de te sem tudhatsz mindent. Nem biztos, hogy mindenki jól tájékozott, és ő hibát követett el. Szerintem veled i s előfordult már, hogy megbántottál valakit nem szándékosan.
2014. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem mi választottuk!Anyosom ismeröse volt,engedtünk a rábeszélésnek,mert ott laktunk egy ideig,meg anyagilag is sokat segitett anyosom.Most kiderült öt is piszkálta, beszólogatott neki,sértegette stb.Már bánja ö is nem ilyen embernek ismerte meg.A keresztapa helybeli/nem a nö férje/ ö férfi létére még sosem bántott meg minket,mindig érdeklödik miben segithet nekünk,ö a férjem barátja.Öt ismertük és benne nem is csalódtunk.
2014. okt. 27. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!