Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek valami baj van a...

Szerintetek valami baj van a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Au pair vagyok Amerikában és 3 gyerekre vigyázok. A legkisebb 10 hós, a középső 2 éves a nagy 5 éves. És nem is tudom megmagyarátni igazán, hogy mi a gond velük. Furák, nagyon!! Az ötéves szó szerint ijesztő! Olyanokat mond, hogy húú. Múltkor is rajzolt egy nőt aki a földalatt feküdt és azt mondta az én vagyok, és kérdeztem, hogy miért ? És mondta, hogy meg fogok halni, de úgy néezett rám mintha ezt látná. Köpni nyelni nem tudtam, de mondtam, hogy igen egyszer mindenki meghal, néz rám azzal a kis hideg tekintetével és mondja, hogy de én hamarosan. Ha kettesben vagyok a kicsikkel, a legkisebb meg folyton a falat neveti, vagy néz a semmibe és nevet, kapálózik ( de ezt tudom, hogy sok kisgyerek csinálja). A kétéves Ő folyton egyedül játszik, beszélget, nevetgél egyedül. Ő is mond néha furákat de lehet van benne befolyásolás a nagy tesó részéről.

2014. nov. 9. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aztán mi történt, kérdező? Nagyon kíváncsi vagyok, de remélem minden jól alakult.
2015. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!