Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek a 11 éves öcsémmel,...

Mit tegyek a 11 éves öcsémmel, hogy végre fiúkkal is barátkozzon? (alul olvassátok! ) )

Figyelt kérdés
Ugyanis az öcsém csak lányokkal barátkozik és eszébe sem jut, hogy fiúkkal is. És úgymond "lányos" is, mert a h2o-t SZERETI!! eZ NEM DURVA?? Kérdeztem tőle, hogy a sört is a lányokkal fogja meginni?? Erre igen. Egy kicsit zárkózott. Nekem azt mondta hogy azért nem barátkozik a fiúkkal, mert azok verekedenek. Ha ezeket mondom neki, azonnal beárul anyukánknak és ő meg VÉÉÉÉDII!!! Mit tegyek, segítsetek, mert nem bírom ,hogy az osztálytársaim is már ezzel nyösztetnek, hogy az öcsém nem a húgom???!! :((( ;((
2010. jan. 29. 21:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Ne aggódj, lehet, hogy homokos lesz. Most úgy is az a menő.
2010. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a bajod ezzel? Nekem is lánybarátaim vanank csak 23 évesen, pedig nem vagyok meleg, hiszen barátnőm is van mellettük. Majd idővel úgyis kialakulhat fiúbarátság, ha ő is akarja. 11 évesen meg még sok baromságot néznek a tévében.


Az persze más kérdés, ha csak azért avatkozol bele az életébe, mert neked "ciki"... ne ez legyen az elsődleges szempont, ha az öcsédről van szó.

2010. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Inkább semmit se tegyél.

Először is, attól nem lesz homoszexuális, hogy lányokkal barátkozik. Sőt lehet majd belőle lesz a legnagyobb nőcsábász, mert megérti őket.

Az meg, hogy lányos mesét, szeret azért lehet mert csak olyan körökben mozgolódik ,ahol ilyesmikről van szó.

Ha mégis valahogy picit "fiúsítani" szeretnél rajta, mért nem játszol vele te? Ha foglalkozol vele, akkor majd olyan dolgokat is elkezd szeretni mint te.

2010. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De hogy foglalkozzak vele?? Mit tegyek?? Adjatok már tanácsokat!! Kérlek..

Egyébként én hiába mondom neki, állandóan megsértődik!!

Kérlek mondjatok valamitt.

2010. jan. 30. 13:56
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
A legegyszerűbb szerintem az lenne,ha sokat csavarognál vele,és nem említenéd neki,hogy baj az,ha lányokkal is barátkozik.Majdha veled csavarog,akkor majd megérti,hogy milyen fiúsnak lenni,és ha jól érzi magát,akkor már nem fog annyira lányos lenni.DE EZEKET CSAK AKKOR CSINÁLD,HA MÁR TÉNYLEG NAGYON AZ AGYADRA MEGY,és nagyon csajos az öcséd..de am ne sugald neki h ő most ciki neked meg ilyenek.Majd változik még ő.:D
2010. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz meg a gondolattal, szerintem ezzel semmi baj sincs. Az én "szűkebb" baráti körömben is van egy fiú, aki inkább csak lányokkal barátkozik, és akkor mi van? Szerintem semmi.
2010. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nem tudsz foglalkozni az öcséddel? Semmi ötleted nincs arra, hogy mit tehet, egy bátyó közösen a testvérével?

Játszatok, tévézettek, mozizzatok, csavarogjatok, együtt. azt meg, hogy mit néztek, csináltok döntsd el te. Mert valószínűleg, ha az öcsédre bízod a döntést, akkor Barbie babázni fogtok. :)

2010. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Elöszőr vocs, de én a majdnem 13 éves nővére vagyok. öhőőm és nem a bátyja!!

De én mint nővér hogyan fogalakozzak vele??

Kérlek adjatok tippeketé és tanácsokat, lévccccii

2010. jan. 30. 20:28
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

Uhh. Hát így már nehezebb a szitu.

Akkor talán beszélj apukátokkal, hogy szerinted ez így nem jó. És kérd meg apud, hogy töltsön vele ő több időt.

2010. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Apukámnak is tudomása van erről. Mi már azt a kérdést tettük fel magunkban, hogy mi lesz, ha gimnazista lesz. Akkor is ott fog a lánybarátaival futkározni, miközben azoknak már melle van meg minden és ők már pasiznak... És mi lesz, ha már őt egy "barátcselédnek" fogják használni??!!

Segítsetek. Esetleg irassuk be valahova?? Akárhova...

2010. jan. 31. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!