Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek a 11 éves öcsémmel,...

Mit tegyek a 11 éves öcsémmel, hogy végre fiúkkal is barátkozzon? (alul olvassátok! ) )

Figyelt kérdés
Ugyanis az öcsém csak lányokkal barátkozik és eszébe sem jut, hogy fiúkkal is. És úgymond "lányos" is, mert a h2o-t SZERETI!! eZ NEM DURVA?? Kérdeztem tőle, hogy a sört is a lányokkal fogja meginni?? Erre igen. Egy kicsit zárkózott. Nekem azt mondta hogy azért nem barátkozik a fiúkkal, mert azok verekedenek. Ha ezeket mondom neki, azonnal beárul anyukánknak és ő meg VÉÉÉÉDII!!! Mit tegyek, segítsetek, mert nem bírom ,hogy az osztálytársaim is már ezzel nyösztetnek, hogy az öcsém nem a húgom???!! :((( ;((
2010. jan. 29. 21:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
foci?hoki?viziladba?kajak? vagy ilyesmire esetleg^^
2010. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Mi már azt a kérdést tettük fel magunkban, hogy mi lesz, ha gimnazista lesz. Akkor is ott fog a lánybarátaival futkározni, miközben azoknak már melle van meg minden és ők már pasiznak..."


- Pontosan így lesz. Miért olyan felfoglahatatlan és elfogadhatatlan ez? Ne magadból indulj ki, miszerint '"barátcselédnek" fogják használni'. Majd ha máshogy is érdeklik a lányok, úgyis változnak a dolgok. Ha már nem az a fontos neked, hogy ő boldog legyen, akkor inkább hagyd békén, és kész.

2010. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%
szerintem haggyad béjkén. Nem lesz homokos. Ne szólj már bele az életébe. Ha apukéd is ezt mondja haggyátok őt békén mert szegény olyan rossz lehet. Gondolm szereti a h2o-t de nem baj Haggyad már a fenébe békén!%%%éé
2010. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

az osztálytársaidnak nem teljesen mindegy hogy az öcséd mit csinál,kivel van stb?

semmi közük hozzá,te se szólsz bele mitoménmelyik rokonuknak az életébe-.-

2010. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%
ÉS EZ TELJESEN IGAZ CSINÁLD EZTnekem is az öcsémmel pont ez van 11 éves és fiú hiaa na szóval kipróbáltuk hogy játszon fi
2010. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
37%
BOCS DE ITRT A FOJTATÁS .....úkkal de akkor katasztrófális: már magániskolán sis gondolodtunk és most 15 éves még mindig olyan abba hagytuk a nyaggatást és egyszerűen elképesztő nagyon megváltozott. Tehát hagyjtáok abba a naggyatását és csida törtéik mint a h2o-ban (hihi)
2010. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem mi a baj ezzel.

Miért akarjátok megmondani egy fejlődésben lévő (testileg-lelkileg) 11 éves fiunak hogy mit és hogyan és kivel barátkozzon????

Ahogy előttem már valaki irta, lehet hogy sokkal több haszna lesz ebből később mint a többi "verekedős, macsót, nagyfiút" játszó fiunak.

Sörözni meg lehet a lányokkal is, de gondolom nem most gondoltad :D

Egyébként ha húgod lenne, és csak fiukkal barátkozna az gondolom nem lenne ekkora probléma.

2010. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, mert még eszembejutott valami.

Arra nem gondoltatok hogy esetleg abban a baráti társaságban van egy lány aki tetszik neki és ezért van folyton velük? Még ez is egy lehetőség, csak esetleg nem beszél róla.

2010. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érthető Szerintem nincs vele semmmibaj hagyd békén köszi
2010. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
és amit mondtam az minndd igaz kérlek tarts be mert nagyon hasznos lehet számodra mert ha nem akkor az öcséd még mindim sőt már depis lesz és ezt akarod? És van valamilyen olyan barátod mondjuk a szomszédban sakit te szeretsz és ő nem??? Na akkor biztos ő nem szereti és lehet hogy ezért is van ez. Tehát ha van valamilyen ún. Barátod a szomszédból és mondjuk vele csúfol akkor naa zsia sok szeerencsét
2010. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!