Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek a 11 éves öcsémmel,...

Mit tegyek a 11 éves öcsémmel, hogy végre fiúkkal is barátkozzon? (alul olvassátok! ) )

Figyelt kérdés
Ugyanis az öcsém csak lányokkal barátkozik és eszébe sem jut, hogy fiúkkal is. És úgymond "lányos" is, mert a h2o-t SZERETI!! eZ NEM DURVA?? Kérdeztem tőle, hogy a sört is a lányokkal fogja meginni?? Erre igen. Egy kicsit zárkózott. Nekem azt mondta hogy azért nem barátkozik a fiúkkal, mert azok verekedenek. Ha ezeket mondom neki, azonnal beárul anyukánknak és ő meg VÉÉÉÉDII!!! Mit tegyek, segítsetek, mert nem bírom ,hogy az osztálytársaim is már ezzel nyösztetnek, hogy az öcsém nem a húgom???!! :((( ;((
2010. jan. 29. 21:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
11%
Mond azt neki hogyha kicsit barátkozik a fiúkkal és nem árul be anyutoknak akkor hónapvégén kap500FT-ot.
2010. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

én kamasz fiú vagyok,szinte csak lány barátaim vannak...

meg egy pár ilyen fiú "haver"akik szarnak a fejemre,csak bulzni megyünk együtt.

engem nem zavar,hogy lánybarátaim vannak..

sőt..:D

meg legalább kiismerem őket,és később feleannyi problémám lesz a csajokkal.

2010. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszadó (17:52-ős)-nak.

Már próbáltam, de akkor csak félig jött be :((

Valami jobbat nem tudsz mondani??

2010. febr. 9. 20:02
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nincs azzal gond hogyha lányokkal barátkozik csak, 11 évesen csak a fiúkkal barátkoztam és semmi bajom nem lett tőle.. -.-

16/L

2010. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
53%
haggyad békén én mondtam neked azt hogy haggyad békén ne yaggasd az isten szerelmérre én is pont úgy vagyok vele és nem csúfolnak. haggyad békén. Jajja erre nem kell gondolnom mert azelőtt ez voltam és majdnem megöltem a tesómat. haggyál békén jaaa üőőőőőőt hagydddd
2010. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem búza.


Barátnőm bátyjának is szinte csak lány barátai voltak/vannak. Most egyetemre jár, ő a rádiós, és odáig meg vissza vannak érte a csajok "úgy" :)

Meg van párkapcsolata. Szóval, ne félj attól, hogy meleg. Különben meg nem csoda, ha azt mondja, nem akar a fiúkkal játszani. Unokahúgom most 10 éves, és az osztályukban egy srác felbuktatta a tanítónénit. A válasza nem az volt, hogy elnézést, mikor megkérdezte a tanítónéni, miért csinálta ezt. Hanem az, hogy "Majd megszokod!"

2010. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a gyereknek csak azért kéne megváltoznia mert neked vagy nektek fura. Az nem számít! semmit, hogy fura vagy nem fura, hogy lányos-e vagy fiús, mert az az ő élete/gyerekkora nem a tied.
2010. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 igabcsy ***** válasza:

Nem is értem mi a bajod ezzel!!!

Még mindig jobb mintha állandóan csak a fiúkkal lenne, és nem érdekelnék a csajok.

Így legalább kiismeri őket, és majd tud bánni egy nővel.

Még Te is fiatal vagy. Hidd el, hogy egy nőnek nem mindig a macsós, söröző, vagány és "én vagyok a menő csávó" pasik jönnek be.

Szerintem tök jó, hogy a csajokkal van, és ha a csajok is elfogadták, akkor valószínű, hogy "jó náluk" az öcséd.

A későbbi párkapcsolataiban ennek csak hasznát fogja venni.

Ettől még nem lesz lányos a viselkedése. S különben is még csak 11 éves, mit akarsz itt a sörözéssel???

Ha jól bele gondolok, akkor még Neked sem való a sör nemhogy neki.....

2010. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!