Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Alig múlt 1 éves a fiam, és...

Alig múlt 1 éves a fiam, és folyton a sarkában kell lennem, mert mindent megeszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Április lévén, már kiengedem az udvarra a gyerekeket, de nem vagyok állandóan mellettük. Van hogy 5 percenként kinézek hogy mi a helyzet, minden rendben van e. A fiam annyira érdeklődő, hogy mindent a szájába akar venni. Félek kiengedni. De az sem megoldás hogy akkor 2 éves koráig nem mehet ki csak amikor én is ráérek hogy ott legyek figyelni. Semmi gond nincs vele, csak ez, hogy egyszerűen mindent megakar enni. ( homok, játékok, föld, székek, akár kerítés, vagy egy fadarab ami a kertben, kövek, ÉS bogarak) nem tudom vele megértetni még hogy nem szabad, ahogy elmondom, rám nevet és már nyúl is a következő dologért 'amit nem szabad' :( Hasonló élettapasztalatok, helyzetek, megoldások érdekelnének.
2015. ápr. 28. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Oké, utolsó, ettől felfordult a gyomrom. Jó sztori lesz az esküvőjén :).

Kérdező!

Ez egy ilyen korszak. A lányommal úgy éltük túl, hogy kapott pár törésálló konyhai cuccot, és azt matatta, míg olyasmit csináltam, aminél figyelnem kellett. Keress gyors recepteket, és akkor takaríts, mosogass, míg alszik. Esetleg járókázz. Nehéz kor, de kinövi.

2015. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező csak egy kérdés: dohányzol?

Bár ez ilyen korszak mindenkinek, de a cigiző anyukák gyerekei általában masszívabban csinálják. Tudod, a jó példa ragadós.

2015. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális,és élettani a gyereked viselkedése.

Most tényleg,minden rosszindulat nélkül ,attól függetlenül,hogy hány gyereked van és mennyi dolgod rajtuk kivül : egy 1 éves gyereket nem lehet magára hagyni az udvaron. Punktum,ez nem vitatéma ,nem arról van szó,hogy ehet e a TV előtt . _Nem_ lehet egyedül hagyni az udvaron egy ekkora gyereket,akkor se ha nincs itt semmi csak három szál fű!

2015. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!