Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Segítség, hogyan lehetne...

Segítség, hogyan lehetne egyszer és mindenkorra leszoktatni a fiamat a köpködésről?

Figyelt kérdés
Undorító viselkedés, rengetegszer elmagyaráztuk neki, (nyilván mi sem csináljuk), volt már, hogy idegen is szólt neki, én pedig megköszöntem. Nem az a fajta köpködés, hogy csak úgy nyálat köpdös, hanem csak akkor csinálja, mikor mérges vagy ha úgy érzi, hogy sérültek az érdekei. Borzasztó, hogy a leendő oviban is eljátszotta ezt. Egyébként értelmes gyerek, klassz kis srác lehetne, de úgy érzem elront mindent.
2015. jún. 2. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy hülye ötlet, de javasoljátok neki, hogy ne előre, hanem felfelé köpjön. Hátha a gravitáció elveszi a kedvét tőle.
2015. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsani vagyok ***** válasza:
65%
Szia, sztem ha nem érti meg amit mondasz neki, legyél vele szigorúbb, az én fiam is elég rossz de ha mérges leszek és lássa rajtam egyből tud viselkedni
2015. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő így fejezi ki az érzelmeit. Nem túl jó módját választotta, az igaz. Jobb, mintha egy társát köpné szembe, mert az oviban sajna ilyen is van. Mindaddig,míg egy hasonlóra nem akad, aki visszaköpi.Legkésőbb az oviban leszoktatják-nálunk legalábbis..
2015. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
köpködést én se engedtem soha. szájára kell csapnia, hogy köpköd. vagyis múltidő, mert ez 3x vagy 4x fordult elő, aztán le is állt vele, nálunk ez vált be. de őszintén szólva ha nem fejezte volna be, akkor én vágtam volna szájon, bár nem ütöm, de biztos nem tűrném és ez az amit nem magyaráznék hónapokig ha a szép szó nem használna
2015. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ugyan ezt tudom mondani mint az előttem szóló, anno én is sokat köpködtem, de anyám pofán törölt, és azt mondta hogy örüljek mg nem apámtól kapom és nem ő szol rám ... bár kicsit régi módi, de hatásos és még azt is mondta hogy ha nem látja és úgy köpködök, akkor nyugodjak meg, mert ha megtudja akkor olyan pofont kapok hogy a fogaimat fogom köpdösni. eléggé de-motiváló jelleggel bír ha nem röhögi el magát a szülő közbe, , és úgy arányaiban 10ből 9x beválik.
2015. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is köpködött elég undi volt és sokáig. Azt hittem sosem lesz vége és majd utálni fogják...NA de a lényeg erdő mellett lakunk, ahol van híd( M0-ás) és oda vittem fel sétálni elmagyaráztam h itt lehet mert tök jó a hídról lefelé köpdösni, aztán leszokott a sétáról talán nem is emlékszik már. 7 éves hisztis. pár éve ugyanilyen terápiával mentünk az erdőbe kiabálni ott lehet. otthon nem. Csak sokat kell magyarázni és figyelni másokat. üljetek ki a művelődési ház vagy könyvtár elé ahol nincsenek köpködő fiatalok( ne buszmegálló!) és számoltassad hány ember csinálja nézzétek hogyan viselkednek. Kitartást
2015. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en minden alkalommal a szajara csapnek ES ugyanakkor en is visszakopnek.

figyeld meg ketszer lekopod abba fogja hagyni.

2015. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!