Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam a nála gyengébb osztály...

A fiam a nála gyengébb osztálytársait terrorizálja, ofő emiatt állandóan engem zaklatott mivel javíthatnám meg szeptemberig a viselkedését?

Figyelt kérdés

Idén fejezte be a 9. osztályt, most végre nyári szünet van, és nem kell aggódnom mit csinál odabent. Rengeteget dolgozok gyerek apja sehol, nem segít semmit! Arra se volt időm hogy bemenjek szülőikre. Hiába magyarázom el neki hogy ne piszkálja azt a pár osztálytársát akiket szokott eltelik két hét megint értesülök mi történt. Egyszer majdnem kirúgták mert testnevelésen a medicinlabdát az egyik általa piszkált gyerek mellkasának vágta mert az visszaszólt neki amikor elege lett a beszólásaiból.

Szeretem a fiamat, mert nem buta (csomó négyese van), sportol, jár küzdősportra is magabiztos de amit azzal a néhány osztálytársával csinál arról nem tud leszokni bármit mondok neki. Engem idegileg kezd kikészíteni hogy miután végeztem a munkával, aggódnom kell nem e csinált valami rosszat megint a suliban a fiam. Szeptemberig meg kell változnia, kérlek titeket segítsetek!


2015. jún. 27. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekkel baj van az iskolában, akkor a család nem funkcionál jól. Általában. Te is látod ezt a problémát. Nekem is elváltak a szüleim, apámat 2 hetente láttam, mégsem bántottam másokat.
2015. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
most mar December van van valami valtozas?
2015. dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!