Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mozgásfejlesztés 7 éves...

Mozgásfejlesztés 7 éves kisfiúnál?

Figyelt kérdés

A konduktor felmérése:

"Gyermekének szenzoros mozgásvizsgálata alapján enyhe éretlenség figyelhető meg a tartási és egyensúlyi reakciókban,és a szerialitásban.Dominanciája kevertnek imponál,figyelmét,tempóját ez befolyásolhatja."

Egész pontosan ez mit jelent,segítenétek?



2015. szept. 17. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, hátránya, hogy néhány eszközt be kell szerezni, mondjuk ez attól függ, hogy milyen feladatokat kellene csinálnotok az adott problémára. Nekünk kellett venni gördeszkát és csepp hintát, bár ez utóbbit már amúgy is rég akartam. Valamint egy nagy fitnessz labdára is szükség van, de az volt nekünk.
2015. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fejlesztési javaslatot nem írt hozzá? Csodálkozom, ha nem.

Ez dióhéjban azt jelenti, hogy nem kialakult jobb- vagy balkezessége miatt zavart lehet a tanulási funkciója. Lehet figyelmetlen, lassú. Valamint enyhe idegrendszeri éretlensége is ezt okozza.

Én erre feladatsort javasoltam volna.

2015. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja látom, van javaslat. Budapestiek vagytok? Sok terapeutával meg lehet beszélni, hogy betanítja a feladatsort, csak a kontrollért kell fizetni és az eszközökért. (labda, gördeszka)
2015. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia! Igen,Pesten lakunk.
2015. szept. 22. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!