Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gond ez? Én 12,5 éves fiú...

Gond ez? Én 12,5 éves fiú vagyok és nálunk is lesz ilyen cikis vizsgálat és én nem akarom engedni, mert nálam stimmel középen minden? Olvastam hogy erre nem kötlezhetnek.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert ha az egészségügyi rovatba írom be akkor tuti mindenfélének elmondanak a vizsgálatot pártolok,szerintem meg ez az én dolgom,én döntésem.
2010. ápr. 21. 16:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Régen senki sem csinált problémár egy ilyen vizsgálatból. Az orvos az orvos. Nem azért néz, mert élvezi, hanem mert az a hivatásának a része, hogy megállapítsa az esetleges bajokat. Az emberi testben meg semmi szégyellnivaló nincs, a torkunkat, fülünket is megnézheti, hát a fütyi, punci az meg egy másik szerv és kész.


Felháborodás helyett meg kell kérni a dokit, hogy téged ne mindenki előtt vizsgáljon, hanem függöny mögött vagy külön helyiségben, mert szégyenlős vagy. Ha normális, akkor meg fogja érteni.

2010. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Nézd ha normális lenne akkor eleve így tennék,hisz ha szakrendelésre mész ott sincs rajtad kívül más beteg bennt,a gyerek úgyanolyan ember,mint egy felnőtt.És szakrendelésen még azt is kérheted,hogy vizsgálatnál ne keverjen ott még az ápolók tömkelege,akiknek végülis semmi segítséget nem kell nyújatni a vizsgálat folyamán.Azért meg fölösleges ott lenniük,hogy még inkább zavarba hozzanak minket meg lesenek.Nálunk az osztályból mindenki úgyan így van vele.


A másik meg,hogy a rutin vizsgálathoz ez nem tartozik hozzá,sok csaj unokanővérem van és ők sem engednék,hogy bárki nyúlkájon náluk,főleg nem suliorvos,ők is megválogatták,hogy kihez mennek,akárki nem jó,ez nem sima szívhallgatás,meg magasság mérés.És nem hiszem hogy a rutinhoz ez hozzátartozna.Szerintem ilyen vizsgálatoknál senki ne akarjon beleszólni,hogy mikor és kihez megy az ember mert ez magánügy.


Egyébként egy csomó 20 éven felüli rokonom,haverom van és náluk semmi ilyen nem volt és még mindig vannak helyek ahol nincsenek.


De írtam csak jövőre lesz,szóval most megnyugodtam.

2010. máj. 3. 11:46
 33/45 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Egy csomó ilyen témát találtam és az ismerőseim is beszéltek róla.Szóval ennyi ember nem hazudhat a meztelen vizsgálatokról.


Oké,hogy most nem érint a dolog,de később se

szeretném,hogy ilyen megalázó módón vizsgáljanak meg.


Csak azért másoltam be,mert 1-2 ember azt írta,hogy ilyen nincs,akkor ezt olvasátok el.Van ilyen.

2010. máj. 4. 15:09
 34/45 anonim ***** válasza:

ajj hagyd már most ebbe mi a nagy szám? nálunk is volt ijen, aki akarta azt egyedül vizsgálta meg a doki meg nem volt kötelező. Am a többieket csoportban, mi is 3an voltunk benn, elhülyéskedtük az egészet. És ja boxeren kivül minden mást le kelett venni de strandon is anyiba vagy! Szal nem értem mért zavar. Az aszisztens meg nem bámul azt érdekli már pár 14 éves farka ba+. Meg a doki sem azér nézi hanem h nincs-e vmi betegséged.

17/F

2010. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Mi nagy szám?

-Az hogy ha nem kötelező akkor engem ne bámuljon már senki és ne fogdoson,mert a korom miatt el is találhatom,ha érted,tudod spontán magöm..,azért ciki lenne és mint írtam csak jövőre lesz és senki sem akarja az osztályból sem.

-Meg azt is írtam,hogy találtam már megfelelő személyt,ő csak dumál és kérdezget és ha úgy látja hogy szükséges,csak akkor néz meg,akárki előtt nem villantok.


És nem mindenhol van lehetőség egyenkénti vizsgálatra se,tényleg sok helyen az egész fiú szakasznak kellett bemennie és szószerint meztelenül,kösz ebből nem kérnénk,egy csomó ilyen link volt,ennyien nem kamuzhatnak.


Meg engem elve zavar,utálom,ha más akar rendelkezni rólam.

Eleve nem szoktam mások előtt így járkálni,az iskola orvosra meg elve nem tartozik rá,a nemifejlődésem.

2010. máj. 5. 15:50
 36/45 anonim ***** válasza:

Hát te bolond vagy :D Mi is ezzel poénkodtunk előtte, hogy majd biztos mindenkinek fel fog állni de hidd el abban h megvizsgál az orvos semmi de semmi izgató nincs! Senkinek nem állt fel spontán magömlés meg végképp nem.

„iskola orvosra meg elve nem tartozik rá,a nemifejlődésem.” Hát akkor kire, ha nem az orvosra? :D Jót akar neked! És az egy dolog h kérdezgetéssel is meg lehet oldani de az nem olyan biztos mintha látja. Kb. 10 másodperc az egész, és nem bámul hanem megvizsgál :P

Mondom mi is akik 3man benn voltunk benn le kelett venni a boxert is szal meztelenül voltunk egymás előtt de elhülyéskedtük az egészet nem kell ezt ijen komolyan venni :P

Vagy olyan kicsi h szégyeled vagy mi? :P

2010. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
nem kicsi,de az én koromban nem is lenne még az sem ciki,valaki még 15 évesen is fejlettlen,de tényleg ha valaki már hozzá ér a combomhoz v. még fejlebb,akkor is sokszor áll és érted,már írtam van hogy magömlésem lesz,ezért hordok bő farmert,ezért is megyek inkább a választott dokihoz,ha elmondod ott mi a helyzet más nem tudja meg,nem égő.
2010. máj. 5. 16:12
 38/45 A kérdező kommentje:
Ja meg ez a meztelenre vetkőzés nem jön be,ott csak a cuccot kell elővenni,ha úgy látja,nem is értem,ha azt nézi mért kell hozzá meztelennek lenni.Nekem ez baromira nem buli és a többieknek sem,hozzám az őseim sem járkálnak be.
2010. máj. 5. 16:16
 39/45 A kérdező kommentje:

Ja azt akartam írni még,hogy az őseim jártak szűrűvizsgálatokra,szakemberhez és egyiknél sem volt meztelenrevetkőztetés és más nem tartozkodott bennt a vizsgálat alatt,csak a vizsgálandó területet nézték meg.


A lényeg,hogy az iskolaorvos se nem urológus,se nem nőgyógyász,nem ez a szakterülete és az ilyen vizsgálatok nem rájuk tartozna.Az őseim,rokonaim sem hagynák hogy ilyen vizsgálatokat bárki csináljon nálunk,a megfelelő személyhez mennek vele.


A másik nálunk van olyan srác is aki pl nem nagyon tud más előtt wc-ni se,nem vagyunk egyformák,nálunk senki sem rohangál kitett szerszámmal,mert azért az sem normális dolog.


És szerintem nem lehetőségnek kellene annak lennie,hogy ha az ember akar egyedül menjen be bármilyen vizsgálatnál,hanem ennek kellene normálisnak lennie,hisz ha más orvoshoz mész,szóval nem iskolai vizsgálat van,akkor sincs vizsgálat alatt más beteg bennt,főleg ilyen jellegűnél.A másik meg,hogy mivel 1 doki van hiába áll a fél csapat meztlenül,mint ahogy itt sokan írták már,ami marha kellemetlen mindenkinek,úgyis csak 1 embert tud megvizsgálni,szóval az hogy sietni kell csak duma.


Ja és mint írtam egy csomó linket találtam ahol volt ez a tömeges vetkőztetés és mindenki ki volt tőle akadva,szóval nekem az a fúra akinek ez buli.

2010. máj. 5. 17:37
 40/45 anonim ***** válasza:
Akkor jobb, ha katona sem leszel, mekkora problémád van. Ha nő lennél, mit szólnál, hogy évente turkálnak?
2010. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!