Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gond ez? Én 12,5 éves fiú...

Gond ez? Én 12,5 éves fiú vagyok és nálunk is lesz ilyen cikis vizsgálat és én nem akarom engedni, mert nálam stimmel középen minden? Olvastam hogy erre nem kötlezhetnek.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert ha az egészségügyi rovatba írom be akkor tuti mindenfélének elmondanak a vizsgálatot pártolok,szerintem meg ez az én dolgom,én döntésem.
2010. ápr. 21. 16:31
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Katonaság már nincs,és nőgyógyászhoz szabad akaratából megy az ember,nem kötelező és senki sem kényszerít rá,és maga válassza ki az ember,hogy kihez akar menni és gondolom vizsgálat alatt nincs bennt sem diáktárs,sem kolléga stb.Ez teljesen más saját választás.


Szerintem téged sem az iskolaorvos vizsgál meg,azért érdekes lenne.


És már írtam,hogy találtam olyan személyt akiben ilyen téren meg lehet bízni és mindent el is mond,nem tárgyként kezel.

2010. máj. 6. 12:58
 42/45 anonim válasza:
Egyetértek veled.Bár,én 16/f vagyok.Jókiállású meg minden.Felőlem egy jó csaj annyi ember elött fogdoshat,vetkőztethet amennyi elött csak akar.Csak vén fas nee :\ Mert akkor karatézok xD
2012. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Hú de régen írtam már ezt nem is olvastam végig miket is írtam,a végén nem lett semmi,nem engedtem,meg a többiek sem a vizsgálatot,most már középsuliba megyek ott sem fogom.A véleményem nem változott sokat,továbbra is úgy gondolom nem tartozik az iskolaorvosra,nem normális hogy meztelenül vizsgálgassanak suliba bárkit is.
2012. jún. 22. 11:59
 44/45 anonim válasza:
Engem csak az érdekel ennyi idő távlatából, hogy végül felvettek-e a jogi egyetemre vagy az orvosira? :-D
2021. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Régi kérdés, de vérlázító a téma, hiszen még most is arról hallani, hogy egyes kórházakban a vizsgálatra váró kismamákat is csoportosan, bugyi nélkül várakoztatják egy terembe terelve, mert így gyors, így kényelmes a dokinak, a beteget meg emberszámba se veszik. Akkor egy gyerek mit várjon, ha a felnőttel is így bánnak? Engem anno a gyerekorvos 16 évesen úgy vizsgált, hogy kapkodnom kellett magamra vissza a ruhát, mert képes volt rám hívni a következő beteget, aki oké, hogy 2 éves, de az apja 20-30 közötti, nem kéne félmeztelen 16 éves lányokhoz behívni. Csak azért, mert a doki 5 percet szán egy betegre, az öltözés/vetkőzés meg felőle a folyosón is történhet. Pár év múlva a rendes háziorvos rám szólt, hogy nem kell kapkodnom, és teljesen meglepődtem, mert annyira belém rögzült, hogy sietnem kell az öltözéssel, mert bármikor rám hívhatják a következőt. :(
2022. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!