Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gond ez? Én 12,5 éves fiú...

Gond ez? Én 12,5 éves fiú vagyok és nálunk is lesz ilyen cikis vizsgálat és én nem akarom engedni, mert nálam stimmel középen minden? Olvastam hogy erre nem kötlezhetnek.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert ha az egészségügyi rovatba írom be akkor tuti mindenfélének elmondanak a vizsgálatot pártolok,szerintem meg ez az én dolgom,én döntésem.
2010. ápr. 21. 16:31
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Igaz nálam most nem aktuális a dolog,de most megy a férfiak egészségénél1 oldal a" diákok jogai a vizsgálatokkal kapcs. "ilyesmi a cím egy rovat és a 10 oldalán igen durva dolgokat írtak a vizsgálatok menetéről,szóval aki szülő olvassa el szerintem.

Pl:

Teljesen meztelenre vetköztetés lányoknál is a többiek jelenlétében a doki bekukkant hozzájuk úgy hogy közben a többiek mindent látnak,és megnyomkodja ott is.

Kiselső gyerek anyja is írt a vége fele,hogy tudta nélkül orvosi vizsgálat bevezényelték a gyerekeket és egymás előtti vizsgálat stb.

10 oldal "KOMMentnél" olvassátok el,a fiatalok tapasztalatait!!!

2010. ápr. 25. 11:50
 22/45 anonim ***** válasza:

Én 14 éves lány vagyok,és ha nekem egy doki felnyúlna oda,vagy csak csupán bekukkantana oda,hát én megmondanám,hogy erre engem nem kötelezhetnek,én nem vagyok köteles itt tartózkodni,és kész,vége!!Kimennék a teremből,és magam után becsapnám az ajtót.

SŐT MÉG LE SEM VETKŐZNÉK MEZTELENRE!pppersze..majd engem bambul meg tapiz egy 50-55 éves férfi,aki csak azért nőgyógyász,mert igazából pedofil meg annyira szexéhes,mert nem kap eleget a 100 éves feleségétől...HOGYNE!!!SOHA!!!inkább megyek nő nőgyógyászhoz.Az nem azért tapiz,mert kiváncsi,hogy mi van ott belül,hanem ő tényleg szakértő.

2010. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Utolsó, megnyugtatlak, hogy a férfi nőgyógyász sem azért tapiz, mert kiváncsi mi van ott belül, ugyanis pontosan tudja:) őket már nem érdekli hiszen annyi ilyet láttak már, ez a szakmája kész. Annyira nem buknak a fejletlen gyereklányokra:)
2010. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor is durva,hogy sok helyen meztelenre kellett a diákoknak vetkőzniük és 3-4 másik fiú v. lány jelenlétében vizsgálata meg a doki és még a szülők sem tudtak róla sok helyen.


Szerintem ha felül vizsgál akkor elég levetközni felül és ha végzett fel lehet öltözni és alul akar vizsgálni akkor elég alul levetközni,nem az hogy levetköztet tök pucérra és meztelenül nézik a vérnyomásod és negyed órán keresztül ott áll az ember megalázva tök pucéron.


Szerintem azért a rutin vizsgálathoz nem tartozik hozzá az intim vizsgálat és nem hiszen hogy a suliorvosnak kellene nézegetnie,meg húzigálnia a fiúk dákoját,főleg a többiek előtt és a lányok punciját nézegetni,meg nyomkodni,egyáltalán mit nyomkod náluk?Nekem vannak idősebb csaj unkokatesóim és ők elmondták milyen az igazi vizsgálat és ez nem az.És ott sincs meztelenre vetközés,csak alul és az ápolónő se kever bennt a vizsgálat alatt,ha megkérik.Azt is mondta,hogy valamelyik doki megkérdezi,hogy a mellét meg néze-e,de ilyenkor megvárja hogy alul felöltözön,szóval nem meztelenül áll ott az ember.És az unokabátyám is volt urológusnál ott sem meztelenül voltak,csak a vizsgálandó testtáját kellett szabaddá tenni és a dokin kívül más páciens nem volt bennt.Szóval ezért sem értem a meztelenre vetkőztetést és a más előtti vizsgálatot.


A másik hogy mindenki azt mondta hogy ilyen jellegű vizsgálatnál igen is számít nekik hogy kicsinálja.És ebbe ne szóljon be senki,hogy kihez és mikor és hányszor mennek és én is így gondolom.

2010. ápr. 30. 13:11
 25/45 A kérdező kommentje:

22.07-es hölgynek!


De nem hiszem hogy 11 éves lányoknak szükségük lenne nőgyógyászra,mert valahol általánosba és középsuliba is be akar már kukkantani a doki.Azért ezt a dolgot hagy döntse el maga az ember,hogy mikor és kihez megy,ahogy a fiúknál is.Meg nőgyógyászhoz és urologushoz is önszántából megy az ember.


Ez minden csak nem rutin vizsgálat!

2010. ápr. 30. 13:15
 26/45 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, csak a kérdésre reagálnék. Jól tudod, tényleg nem kötelezhetnek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..


Itt van egy kész vita róla, tanulságos. A vizsgálatnak van értelme, de a ha a körülmények nem megfelelőek, minden további nélkül tagadd meg. Ha pedig ezért az igazgató figyelmeztetést akar adni (volt ilyen tuskó), akkor az állásával játszik, mert tilos neki köteleznie.

2010. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Olvastam az előttem hozzászólókat, de én egyetértek azzal hogy kell ilyen rutinvizsgálat, nekem is volt negyedikbe+nyolcadikba sőt még középiskola 2. ba is !

DE legfőképpen az a lényeg hogy NEM kell meztelenre vetkőzni, csak letolod a gatyát doki megnézi a fitymát és a golyókat ennyi! Szerintem nem hal bele senki, ennyire nem lehetsz szégyellős haverjaid előtt mert az totál gáz, mi suliba még egymás előtt versenyeztünk is kinek nagyobb a műszere+meztelen kergettük egymást az öltözőbe!Mit szólnál ahhoz ha még lenne katonaság? Ott tényleg meztelenre kellet vetkőzni úgy hogy tizesével mentünk be, és először egy ápolónőhöz, utánna meg a doki még a seggünkbe is felgyúlt!26/F

2010. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Hát bocs ha ti meztelenül kergetőztetek és egymás cerkáját méregettétek akár csak szemmel akkor nektek valami gondotok van,rejtett homo hajlam,ez sem normális.NEm ez a jellemző,katonaság meg mát nincs.És nem az a jellemző hogy bárki is szeretné a másik előtt mutogatni,főleg húzogatni a cerkát,nem vagyok buz...


Egyébként sok helyen csajoknál is már benéznek a lábuk közé és tapoagatják,szerintem ez is durva.Ez nem az iskola orvos dolga,ehhez semmi köze nem kellene hogy legyen,vannak rá szakemberek és őket is egymás előtt akarátk nézni.


Bocsi de akit kicsit sem zavar hogy intim vizsgálatkor akár férfi akár nő úgy viszgálják,hogy más osztálytársak is ott állnak és mindent látnak az beteg és sok helyen olvastam hogy igen is meztelenre akarják vetkőztetni mindkét nemet,mert nekik így egyszerűbb.De eleve nem értem magam se hogy mért is nem maradhat felső rajtuk,ha szakrendelésre megy valaki ott is csak a vizsgálandó testrészt kell szabaddá tenni,minden ismerősőm ezt mondta,szóval kicsit túlzás.

2010. máj. 2. 12:01
 29/45 anonim ***** válasza:
Megértem gondodat, ha a mai válaszommal megsértettelek bocs nem állt szándékomban ! De szerintem még mindig te nem érted hogy csak szívatnak, mert NEM kell és nem is kötelezhetnek arra hogy meztelenre vetkőzz.Doki előtt gatya le kb30 másodpercre , addig a többiek nem látnak semmit, de a dokinak látnia kell mi a helyzet a lábad közt ha suliba csinálják ha rendelőbe !
2010. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg,de ide bemásoltam egy linket és ott többen is írták a meztelenrevetkőztetést és a tömeges tapit a többiek előtt,na ezt senki sem szeretné a suliból,de most nem is aktulális,mert mondták hogy csak jövőre lesz,de az ismerősőm dokija ezzel foglalkozik,inkább oda megyek majd és visszek papírt róla,ő dumál,elmond mindent,meg kérdezget és ha az ember nem akarja akkor nem vizsgálja meg,csak előszőr informálódik és probál bizalmat elérni,szóval elég jó fej,meg simán lehet nála szólni hogy ápolónő sem keverjen bent ilyenkor,szóval ott külön vizsgáló van,a dokin kívül nincs zavaró tényező.
2010. máj. 2. 15:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!