Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vinnétek pszichológushoz?

Vinnétek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
A lányom 6éves, kb.fél éve tart nála az a probléma, hogy bárhova megyünk neki pisilnie kell. Ok, ez még nem is lenne gond, csakhogy ő memet közbe bepánikol, hogy be fog pisilni. 5perce sincs h elindultunk otthonról, inni nem ivott egy kortyot sem. Es neki mindegy de pisilnie kell. Megpróbál pisilni, es ha nem tud...mert ugye mitől tudna akkor jön a sírás. Ha autóval megyünk akkor nincs gond, de ha busszal vagy gyalog mindig ez a szitu zajlik le. Az oviba is csinálja alvás közbe járkál kifelé többször, mert fél h bepisil. Olyan mintha csak akkor lenne nyugodt ha tudja h bármikor elintézheti a dolgát.

2016. szept. 4. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vinném.
2016. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Elvinném.

Nem hiszem, hogy az magyarázat lenne, hogy "csak akkor lenne nyugodt ha tudja h bármikor elintézheti a dolgát."

Hiszen autóban sem lehet pisilni, nem csak buszon. És az oviban kijárkálás sem passzol ehhez. Hiszen ott a wc, bármikor kimehet, ha kell, nem kéne ezért mászkálnia folyton.

Szóval biztosan mennénk szakemberhez. Gondolom, valami lelki oka van, de nem ilyen direkt, hogy fél, hogy nem lesz a közelben wc.

Remélem, semmi komoly. Bepisilés állítólag kapcsolatban lehet szexuális molesztálással is. Szóval remélem, azért nem valami ilyen durva dolog áll a háttérben.

2016. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő nem pisil be, nem is pisilt be már nagyon rég óta csak épp attól fél hogy be fog.
2016. szept. 4. 18:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3: tudom, hogy nem pisil be, de hasonló probléma, szóval mindenképpen szeretném tudni a helyedben, hogy mi állhat a hátterében
2016. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ugy kezdődött az egész hogy egy pár hónapja mondtam neki hogy menjünk a boltba, ő előtte megivott egy csomó ivólevet és nem pisilt Mielőtt elindultunk. Am.közel van a bolt kb. 5percre. A boltba amikor már mi kovetkeztunk a péntárnál jött rá a pisilhetnék. Kimentünk a boltból mondtam neki hogy guggoljon le a bokorba Nehogy bepisiljen, de nem akart inkább visítva szaladt hazáig, és teljesen bepánikolt h mi van ha bepisil. Persze akkor sem pisilt be. Na igy kezdődött a mi történetünk
2016. szept. 4. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát ezt leírhattad volna az elején is :D
2016. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Bírom az ilyen kérdéseket, amikor épp a legfontosabb infó marad ki, aztán majd a válaszok után csak benyögi a kérdező.
2016. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom, azert elotte a gyerekkel beszelgetnek, es ha nincs javulas mondjuk 2-3 heten belul, akkor elvinnem.
2016. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy az elején lemaradt a főinfó. Beszélni már beszéltem a gyerekkel nagyon sokszor. Próbáltam több féle képpen. Semmi nem vált be.
2016. szept. 4. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen pisilős szitu, de inkább este jött elő. Lefeküdt és vagy 10x kiment pisilni. Előtte volt egy kis felfázása, na akkor 2-3 este tényleg rajta volt az inger, és hiába gyógyult meg, ez valahogy megmaradt. Nagyon sokmindent próbáltunk, de letettem 8kor, fél 10 volt mire elaludt. Ha 10kor tettem le, akkor fél 12.

Végül mi is elvittük pszichológushoz. Konkrét okot nem mondott, hogy mitől lehetett, viszont szépen lassan elhagyta.

Mindenképpen vidd el, nekünk megoldotta a problémát.

2016. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!