Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szülők, ti bezárnátok a...

Szülők, ti bezárnátok a hisztiző 4-5 éves gyereketeket a sötét fürdőszoba egy kis időre? Ez belefér?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 01:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ezt most arra értettem, hogy nálunk sokszor akkor volt hiszti, amikor játék közben kellett készülni, mert időre mentünk. Persze ha az ő szemszögéből nézem, akkor megértem, én is ha belemerülök valamibe, mondjuk átéléssel festek valamit, és a közepén hirtelen abba kell hagynom, és visznek, ha tetszik, ha nem, akkor nem biztos, hogy futyureszve indulok neki.

Nyilván nem a gyerek korul forog a világ, csak ezek a gondolatok segítenek tolerálni egy egy kirohanást.

Koncerttel kapcsolatban pedig: En is vittem ide oda, étterembe, kávézni stb., de a koncert sztem marha ártalmas a hangerő miatt főleg.

2018. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem rock konertrol beszéltem pl,de a komolyzenein nagyon jo hllgatnia a babauvoltést mert baromira érdekli ot a koncert. Tömegkozlekedesen is zavar ha uvolt a baba. Még jo h van fuldugo.
2018. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Te örülnél ha olyan helyere tennének és nemhöhetsz ki ahol félsz? Pl. Szabadulószoba... na ugye?
2018. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Elég nevetségesnek tartom,hogy bizony az értelmes válaszok lepontozásából következtethetünk arra, hány ilyen szülő lehet köztünk...
2018. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Az ilyen atiszoc. szűlőknek lesz szintén olyanok a gyerekeik, és később csodálkoznak h le se tojják őket.
2018. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!