Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Melyik kézzel vered el a...

Melyik kézzel vered el a rossz gyermek kezét indokolt esetben?

Figyelt kérdés
Jobbal vagy ballal?

2018. márc. 16. 16:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%

Én mindkét kézzel összeszoktam verni, aztán meg is rugdosom. Mindkét lábamat használom egyszerre. Aztán odapörkölt neki egyet lángszóróval, tanulja csak meg hol a helye a hülyegyereknek.


Nincs gyerekem, de nem is tervezek gyerekeket csapkodni, de bármire oda kell csapni (például ha az uborkás üveg nem nyílik ki, akkor ököllel rácsapok és már kattan is a tető, vagy egy dobozt vissza kell tapsolni a szekrény tetejére, vagy mittomén :D ) azt bal kézzel teszem. Az ok egyszerű: bal oldalas vagyok, minden téren. Ha sétálok valakivel, én megyek a baloldalon, mert akármennyire is furcsa, sokkal jobban tájékozódom azon az oldalon. A bal kezem is sokkal fejlettebb: tud írni, tud rajzolni, ért a finom mozdulatokhoz és sokkal erősebb is. Úgyhogy én bal kézzel legyinteném meg a gyereket, ha lenne és meg kéne tennem, mert a balt kordában tudom tartani, tudom hogy kell forgatnom a csuklómat hozzá, mekkora erőt kell belevinnem. Persze odatudok csapni bárkinek jobb kézzel is, de az nem lenne olyan jól célzott és erős :D



Cserébe elmondod nekem, hogy miért kérdezed ezt? Elég kirívó ebben a kategóriában, de nyilván valamit felszeretnél vele mérni, engem (is) érdekelne, hogy miért kérdezted ezt. Biztos érdekes oka lehet :)

2018. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
58%

1 rossz gyerek nincs-max rosszul viselkedő,fáradt,dekoncenrtált...stb.

2 ez valami közvélemény kutatás?a jobb kézzel megvert gyerekek késöbb jobb lábbal hajtják majd a rollert,ha elmenekülnek otthonról???

olyanszivesen válaszolnék a kérdésre-ha megmagyaráznád az értelmét

2018. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!